Praca KELNER (O) Łukanowice TAKS OIL Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
32-830 Łukanowice 211, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Kelner

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łukanowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wojnicz

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: min. 6 m-cy doświadczenia na stanowisku. Praca w Łukanowicach, dwie zmiany w godz. 7.00-15.00, 15.00-23.00; wynagrodzenie: 1850zł brutto. Kontakt: TAKS OIL Sp. z o.o., Stacja Paliw, Łukanowice 211, 33-830 Wojnicz, wcześniejszy kontakt tel. 504 056 026 (p. Maria Karaś - kierownik stacji)

Nazwa pracodawcy: TAKS OIL Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : wcześniejszy kontakt tel.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Wojnicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łukanowice

Numer budynku pracodawcy: 211

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.05.2016