Praca KELNER Nysa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nysa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nyski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Adres pracodawcy:
Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie od pośrednika

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: nyski

Gmina pracodawcy: Nysa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nysa

Ulica pracodawcy: Słowiańska

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.12.2015

Podobne oferty pracy

OPIEKUN KLIENTA - od 1 300 PLN

opiekana nad klientami, z którymi firma ma podpisane umowy oraz ich obsługa administracyjna, pozyskiwanie nowych klientów z Ukrainy, Rosji i Polski, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klienatmi, zapewnienie najwyższego poziomu obsługi, raportowanie, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Piaseczno (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace gospodarcze i konserwacyjne na urządzeniach melioracyjnych i drogach
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Suchary (kujawsko-pomorskie)

GLAZURNIK - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Zakopane (małopolskie)

BRUKARZ - od 1 900 PLN

naprawa, rozbiór i ukłądanie nawierzchni drogowych, obsługa sprzętu brukarskiego (zagęszczarka, walec)
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kowale (śląskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 1 850 PLN

Asystent zarządu
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Jarosław (podkarpackie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Sanok (podkarpackie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Suwałki (podlaskie)

PROTOKOLANT SĄDOWY - 997,4 PLN

zapoznanie ze strukturą organizacyjną sądu,obieg dokumentów w zakresie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej,protokołowanie na rozprawach,
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Leszno (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe wokół budynku PMDK oraz prace pielęgnacyjne terenów zielonych na posesji, współpraca z konserwatorem w zakresie napraw i drobnych prac remontowych umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie placówki
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Będzin (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klientów z doradztwem, wypisywanie rachunków, przyjmowanie i wycena towarów. Wymagane doświadczenie zawodowe handlowe, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Lubaczów (podkarpackie)

TYNKARZ - 2 500 - 3 200 PLN

prace przy wykonywaniu studni
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Nowa Wieś Ełcka (warmińsko-mazurskie)

GLAZURNIK-FLIZIARZ - od 1 850 PLN

Układanie płytek sciennych i podłogowych
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Nowy Targ (małopolskie)

TOKARZ W METALU - od 1 920 PLN

Obróbka mechaniczna elementów metalowych, programowanie w systemie Heidenhain iTNC530i, kontrola wymiarów detali, korekty programów, optymalizacja czasów obróbki
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie dań, deserów, napoi, obsługa urządzen kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Górki Wielkie (śląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem.
Firma Usługowo-Handlowa "KOMPLEKS" - 2017-03-15 - Ustka (pomorskie)

REFERENT DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - 997,4 PLN

referent ds. zamówień publicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Zielona Góra (lubuskie)

STAZ/POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- zapoznanie się z obiegiem dokumentów w sekretariatach- obsługa biura w tym: przyjmowanie i rozdział korespondencji, rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących, otwieranie nadesłanych przesyłek i sprawdzanie czy nie jest mylnie skierowana lub czy wymienione w piśmie załączniki są do niego dołączone; przepisywanie i wysyłanie korespondencji- obsługa interesanta w tym: przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji; kierowanie interesantów do właściwej komórki organizacyjnej; nauka radzenia sobie z tzw. trudnym klientem- obsługa centrali telefonicznej w tym: odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym, kierowanie rozmów do odpowiednich pracowników jednostki i łączenie rozmów wychodzących-obsługa urządzeń biurowych w tym: nauka obsługi kserokopiarki, drukarki, skanera, faxu- obsługa komputera w tym: sporządzanie pism w programie WORD; sporządzanie zestawień, sprawozdań, tabel w programie EXEL; wyszukiwanie potrzebnych informacji w Internecie
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Nowa Sól (lubuskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - do 1 500 PLN

utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych, sprzątanie pomieszczeń socjalnych i toalet
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Brzeźno (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Pomoc przy obsłudze klientów, porządkowanie placu przy sklepie
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Nowy Sącz (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 2 050 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Podchybie (małopolskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

murowanie,szalowanie
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Aleksandria (łódzkie)

TECHNOLOG PRODUKCJI OKIEN I DRZWI PCV - od 3 495 PLN

Opracowywanie technologiczne zleceń, przygotowywanie dokumentacji technicznej, rozliczanie i analiza kosztów produkcji.
Majewski Windows Factory Sp. z o.o. - 2016-03-09 - Nysa (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, UKŁADANIE TOWARÓW NA PÓŁKI, PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW, UTRZYMYWANIE ŁADU I PORZĄDKU
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Władysławów (wielkopolskie)

EKSPOZYTOR K/M - od 2 080 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Warszawa (mazowieckie)