Praca KELNER Mikołajki Firma Handlowo-Usługowa BALLAS Mikołajki Iwona Wiórek

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Zgodnie z zawodemMile widziane doświadczenie

Data publikacji: 2016-04-04

Lokalizacja: Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Firma Handlowo-Usługowa BALLAS Mikołajki Iwona Wiórek

Pl. Handlowy 4, 11-730 Mikołajki, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mikołajki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mrągowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mikołajki

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy:
Firma Handlowo-Usługowa BALLAS Mikołajki Iwona Wiórek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Pl.Kościelny 1A, 11-730 Mikołajki, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: mrągowski

Gmina pracodawcy: Mikołajki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mikołajki

Ulica pracodawcy: Pl.Kościelny

Numer budynku pracodawcy: 1A

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż bizuteri

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*