Praca KELNER Mielec Kornel - Sylwester Trybulec

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: do 1 900 PLN

Zakres obowiązków: Wysoki poziom kultury osobistej, dyspozycyjność.Dwie zmiany:od 8-16od 15-23Restauracja PIANO CAFE

Data publikacji: 2016-08-22

Lokalizacja: Mielec (podkarpackie)

Pracodawca: Kornel - Sylwester Trybulec

Kardynała Wyszyńskiego 2E, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Wysoki poziom kultury osobistej, dyspozycyjność.Dwie zmiany:od 8-16od 15-23Restauracja PIANO CAFE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mielec

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie - preferowane, doświadczenie zawodowe mile widziane, wysoki poziom kultury osobistej

Nazwa pracodawcy: Kornel - Sylwester Trybulec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt telefoniczny z pracodawcą.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Kardynała Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 2E

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*