Praca KELNER Lublin Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o.o.

PROJEKTOWA 5, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Zgodnie ze stanowiskiem; - obsługa gości, przygotowywanie sali konsumpcyjnej, - doradzanie w zakresie wyboru potraw i napojów, - przyjmowanie zamówień od klientów i obsługa stolików, sporządzanie rachunków, inkasowanie należności, - rozliczanie się z pobranych potraw, napojów i dziennych utargów, - dbanie o dobry wizerunek firmy.Wykształcenie min. średnie. Umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Komunikatywność, wysoka kultura osobista. Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: kelner*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa kasy fiskalnej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wysoka kultura osobista

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Adres strony pracodawcy: www.omdmp.lublin.pl

Ulica pracodawcy: PROJEKTOWA

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.06.2016