Praca KELNER Krynica-Zdrój Kawiarnia-Restauracja "Jama Michalika" DW Tryumf

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: obsługa gości

Data publikacji: 2015-12-03

Lokalizacja: Krynica-Zdrój (małopolskie)

Pracodawca: Kawiarnia-Restauracja "Jama Michalika" DW Tryumf

Zdrojowa 12, 33-380 Krynica-Zdrój, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Nazwa pracodawcy: Kawiarnia-Restauracja "Jama Michalika" DW Tryumf

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowosądecki

Gmina pracodawcy: Krynica-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krynica-Zdrój

Ulica pracodawcy: Zdrojowa

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: działalność gastronomiczna

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 16 PLN

obsługa sali konsumenckiej, obsługa baru
CONSTANS CONSULTING KRZYSZTOF GIERCZAK - 2016-09-23 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsłuha klienta, przygotowywanie sali restauracyjnej, zbieranie zamówień i naczyń na sali.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Zamość (lubelskie)

KELNER - od 2 500 PLN

obsługa klientów restauracji
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Janów Lubelski (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 800 PLN

Specjalista do spraw sprzedaży
Hotel "Klimek" SPA Klimek S.j. - 2017-03-09 - Złockie (małopolskie)

KELNER - do 13,74 PLN

Obsługa gości hotelowych, przyjęć okolicznościowych.
Hotel Gniecki Gdańsk Kazimierz Gniecki - 2016-04-18 - Przejazdowo (pomorskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Przygotowanie sal konsumenckich dla grup i na przyjęcia okolicznościowe.Obsługa konsumentów indywidualnych i grupowych. Dbanie o czystość utrzymywanie estetyki na stołach i salach.Wymiana obrusów, serwet, nakryć, przypraw oraz dekoracji.Parzenie różnych rodzajów kaw.Obsługa zmywarki szkła.Polerowanie szkła oraz sztućców.Przyrządzanie drinków alkoholowych i bezalkoholowych.
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Wadowice (małopolskie)

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Szamotuły (wielkopolskie)

KELNER/ BARMAN - od 10 PLN

Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, serwowanie potraw i napojów, przygotowywanie sali do obsługi, inkasowanie należności
kontakt przez OHP - 2017-02-06 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

-obsługa gości w restauracji hotelowej-obsługa koferencji, szkoleń,imprezwykształcenie min. zawodowedoświadczenie zawodowe- mile widzianeznajomość języka niemieckiego-komunikatywnie
Hotel Huszcza Stanisław Huszcza - 2016-03-11 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

BRUKARZ - POMOCNIK - od 3 000 PLN

Układanie kostki, krawężników, obrzeży, itp. Praca na terenie powiatu
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Tęgoborze (małopolskie)

Obsługa klientów na sali. Lokal czynny obecnie w weekendy w godz. 8:00-16:00. Kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie.
Kompleks Usługowo-Gastronomiczny Tłocznia "Zbijar" Zbigniew Mikołajek, MZ BOSS Meble Stylowe - 2016-12-21 - Przybradz (małopolskie)

kelner
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Skopanie (podkarpackie)

Staż w firmie PNB CONSULTING.Program stażu do zapoznania w pokoju 39.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Micigózd (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów w karczmie
SŁAWOMIR KARBOWIAK PRZED. HANDLOWO-USŁUGOWE CADILLAC - 2016-03-07 - Wygoda (łódzkie)

KELNER - od 2 800 PLN

Obsługa gości w restauracji zgodnie ze standardami hotelu.
BIURO USŁUGOWO-HANDLOWE "MIRAGE" MIROSŁAW SZYSZKO - 2017-05-18 - Suwałki (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Prowadzenie magazynu, zaopatrzenie w materiały
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Skrudzina (małopolskie)

KELNER - 1 850 - 2 250 PLN

Obsługa klientów w restauracji - HOTEL MAGICZNY ZAKĄTEK
MR PLUS SP. Z O.O. Biała Maria - 2016-03-29 - Raszowa (opolskie)

OPERATOR KOPARKI GĄSIENICOWEJ - 1 850 - 2 500 PLN

prace ziemne na budowie na terenie Małopolski
Firma Remontowo-Budowlana "Siatex" Janusz Prusak - 2016-07-22 - Tęgoborze (małopolskie)

obsługa gości, przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, przyjmowanie zamówień, dbanie o dobry wizerunek firmy
Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe AGRA Pacanów - 2015-12-04 - Pacanów (świętokrzyskie)

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Dąbrowa (małopolskie)

Obsługa klienta na sali w pizzerii.
PPHU Dariusz Niciński - 2015-12-03 - Kutno (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
Hotel "Klimek" SPA Klimek S.j. - 2016-12-19 - Złockie (małopolskie)

OBSŁUGA SALI RESTAURACYJNEJ
OKFAMILY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-23 - Kraków (małopolskie)

Obsługa kelnerska. Praca od wtorku do piatku w godzinach: 14.00-20.00; sobota - niedziela 12.00-20.00.Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP, z ustalonym II profilem pomocy, które nie ukończyły 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż mięsa i artykułów spożywczych. Wykładanie towaru na półkach. Obsługa kasy fiskalnej.
Firma Handlowo Usługowa Józefa Byrczak - 2015-12-29 - Muszyna (małopolskie)

Obsługa klienta, przygotowywanie napojów, dbanie o porządek w restauracji.
Krzywosz Adam Roztoczański Pstrąg - 2017-01-31 - Bondyrz (lubelskie)

KELNER - od 2 050 PLN

obsługa gości, podawanie posiłków, dbanie o czystość na jadalni
Instytut Zdrowia "SOFRA" SPÓŁKA Z O. O. - 2016-05-05 - Karpacz (dolnośląskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsłua: gości, kasy fiskalnej, ekspresu ciśnieniowego. Obsługa baristyczna - przyuczenie.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)