Praca KELNER Krynica-Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik Drzewiarz" spółka z o.o.

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa gości sanatoryjnych

Data publikacji: 2016-09-02

Lokalizacja: Krynica-Zdrój (małopolskie)

Pracodawca: Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik Drzewiarz" spółka z o.o.

Podgórna 1, 33-380 Krynica-Zdrój, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik Drzewiarz" spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV proszę przesłać na e-maila:marketing (at) lesnik-drzewiarz.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowosądecki

Gmina pracodawcy: Krynica-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krynica-Zdrój

Ulica pracodawcy: Podgórna

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
działalność związana z ochroną zdrowia ludzkiego

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*