Praca KELNER Koszalin FIRMA GASTRONOMICZNA PAWEŁ RYMARCZYK

Marszałka Józefa Piłsudskiego 41, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: obsluga sali konsumpcyjnej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system godzinowy

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koszalin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Koszalin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koszalin

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

Data zakończenia pracy: 13.09.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: FIRMA GASTRONOMICZNA PAWEŁ RYMARCZYK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Preferowana forma kontaktu kandydata z pracodawcą: osobiście Bar aw Radiu

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Koszalin

Gmina pracodawcy: Koszalin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszalin

Ulica pracodawcy: Marszałka Józefa Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 41

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.09.2016

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Chabsko (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner - stażysta
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Kutno (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 400 PLN

Wykonywanie zleceń transportowych w ruchu krajowym i zagranicznym
INTERNATIONAL TRANSPORT "STACH" Stanisław Chrzanowski - 2016-03-03 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa klienta, kontakt z pracodawcą tel. 600 879 822/603 624 945
"CENTRUM KONFERENCYJNO-REKREACYJNE U.TOMASZEWSKA I. WIERZBICKA" SPÓŁKA CYWILNA - 2015-11-04 - Sierpc (mazowieckie)

Obsługa klientów w barze szybkiej obsługi (SAFIR)
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Bost" J.Stępień, A.Bochniarz, G.Krzyżak S.C. - 2016-01-04 - Nowy Sącz (małopolskie)

obsługa klienta, utrzymanie czystości
"Karczma w Parku" Marcin Seliga - 2016-08-03 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

Nauka przygotowywania i wydawania potraw.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Tomaszew (wielkopolskie)

kelner w karczmie
Firma Wielobranżowa "Salient Sport" Wacław Golec - 2016-12-21 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

SPRZEDAWCA STOISKA MIĘSNEGO - od 1 900 PLN

Obsługa klientów na stoisku mięsnym, obsługa urządzeń tj. krajalnice, stekowanie, dbanie o wygląd i ekspozycję towaru, weryfkacja terminów ważności
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Obsługa gości w restauracji.
PAŁAC KŁANINO - 2016-01-20 - Kłanino (pomorskie)

Obsługa gości restauracji.
F. U.-H.ELŻBIETA KOPCIŃSKA/ Restauracja Akapit - 2016-02-19 - Płock (mazowieckie)

KELNER - od 12 PLN

Obsługa gości karczmy
"DREWNOLANDIA" PHU Anna Kawończyk "TABAKOWY CHODNIK" - 2016-01-20 - Zawoja (małopolskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Załadunek materiałów sypkich na samochody i maszynę sortująco - kruszącą, niwelacja terenu, prace porządkowe, konserwacje sprzętu
"AGROBUD" Spółka z o.o. - 2016-02-22 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami wyceny towaru oraz pisania cen i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Koszalin (zachodniopomorskie)

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Włodawa (lubelskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa gości restauracji. Podawanie posiłków. Utrzymanie restauracji w czystości. Praca przez 160 godzin miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Wrocław (dolnośląskie)

Według harmongramu stażu.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

1.Nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie:-nauka przygotowania stanowiska do pracy,-zapoznanie z kartą menu,-nauka przygotowania sali restauracyjnej,-nauka parzenia kawy oraz herbaty, przygotowanie napojów zimnych,koktajli oraz smoothie,-nauka obsługi systemu Soga,-nauka przyjmowania zamówień oraz odpowiednia obsługa gości,-nauka bonowania dań oraz napojów,-zapoznanie się z rodzajami win,-nauka przygotowywania koktajli alkoholowych,-nauka przyjmowania rezerwacji ,-nauka sprawdzania stanu magazynu oraz przygotowywanie listy zakupów.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Zgorzelec (dolnośląskie)

Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie; książeczka sanepidowska; jedna zmiana w godz. 11-21, w weekendy 10-21; miejsce pracy: Rachowice
"GASTRONOMIK" PŁOWIEC RENATA - 2016-09-15 - Rachowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - RĘCZNA I MASZYNOWA OBRÓBKA RYB - od 1 850 PLN

Ręczna i maszynowa obróbka ryb na dziale ościowania , prace pomocniczne, dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 14 - 15 PLN

Wykonywanie operacji magazynowych (składanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki samochodów ciężarowych), odbiór produktów z linii rozlewniczej
VAN PUR SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-12-27 - Koszalin (zachodniopomorskie)

GREEK ZORBAS Mrozicka Edyta Beata - 2016-04-15 - Augustów (podlaskie)

INSPEKTOR W DZIALE ADMINISTRACYJNO- GOSPODARCZYM - 2 300 - 2 500 PLN

1. inicjowanie i realizacja zakupu towarów, usług i robót budowlanych oraz stosowanie procedur wynikających z przepisów ustawy o zamówieniach publicznych, 2. prowadzenie spraw dotyczących dozoru obiektu i zabezpieczenia mienia przed zniszczeniem lub kradzieżą,3. planowanie remontów obiektu i inwestycji, 4. prowadzenie dokumentacji zakupów materiałów i wyposażenia oraz usług, 5. prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia, 6. prowadzenie spraw dotyczących technicznych przeglądów budynku, sprzętu i wyposażenia, 7. prowadzenie rejestru umów,8. przestrzeganie terminów przeglądów technicznych oraz właściwe dokumentowanie eksploatacji urządzeń zgodnie z przepisami i normami bhp, 9. prowadzenie archiwum zakładowego.
Dom Pomocy Społecznej w Koszalinie - 2016-12-16 - Koszalin (zachodniopomorskie)

obsługa klienta w restauracji hotelowej
SPA DEVELOPMENT Spółka zo.o. - 2016-08-26 - Ustroń (śląskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa komputeraBadania sanepidowskieAktualna książeczka zdrowia
S.C. VIDI Dorota Stadnicka, Piotr Stadnicki - 2016-04-07 - Iława (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami sprawowania opiek i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO KONFEKCJONOWANIA - od 11,5 PLN

przygotowanie linii konfekcjonującej do procesu produkcyjnego, utrzymanie ciągłości pracy i linii oraz regulacja podstawowych parametrów technologiczno- jakościowych, uczestniczenie w pracach konserwacyjnych i naprawczych obsługiwanych linii, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi procedurami, instrukcjami i wymaganiami GMP, współpraca z innymi działami
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)