Praca KELNER Kłodzko LAGDIW LTD. OUTSOURCING SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Miejsce pracy:
57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie zamówień, wydawanie dań gościom, dbałość o porządek na miejscu pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłodzko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno- epidemiologiczna

Nazwa pracodawcy: LAGDIW LTD. OUTSOURCING SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Poznańska 21/48, 00-685 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - 997,4 PLN

zgoenie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Wolbrom (małopolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. zawodowe, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Ogólny zakres obowiązków: obsługa gości hotelowych w restauracji. Miejsce wykonywania pracy: LUBLIN- KARPACZ (zakwaterowanie).
LOGO-LIFT S.C. - 2016-11-07 - Lublin (lubelskie)

KELNER - do 1 850 PLN

przygotowanie soli do przyjęcia gości. nakrywanie stołów, podawnie posiłków gościom, informowanie gości jak mozna spędzic czas, co zwiedzić, przedtrzeganie zasad BHP
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Krawczyki (warmińsko-mazurskie)

Obsługa gości hotelowych.
"NEPTUN" Beata Szałach - 2017-03-01 - Szeligi (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 10,69 PLN

dbanie o czystość , pomoc kucharzowi w przygotowaniu posiłków , zmywanie naczyń , pomoc przy obieraniu i siekaniu warzyw.
"HACZKIEWICZ S. MORAWA" SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2015-12-01 - Stara Morawa (dolnośląskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie ofert kredytowych, obsługa kasowa, sprzedaż ubezpieczeń, przygotowywanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-05-08 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - do 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Przasnysz (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

- wykonywanie prac murarskich,- wykonywanie prac dekarskich, - wykonywanie prac wykończeniowych, minimum dwa lata doświadczenia w zawodzie.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Krosnowice (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, wydawanie potraw, napojów
Relaksacyjno-Kontemplacyjne Centrum Terapeutyczne SPeS "Pustelnia Złotego Lasu" - 2016-04-29 - Rytwiany (świętokrzyskie)

obsługa klienta, przygotowanie sali do obsługi kelnerskiej, wydawanie napojów i potraw, nakrywanie stołów, przygotowywanie sztućców, szkła oraz naczyń
ANNA HASZCZYN "RELAX" - 2017-03-24 - Piękna Góra (warmińsko-mazurskie)

przygotowanie restauracji na przyjęcie gości, obsługa przy stoiskach
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Poznań (wielkopolskie)

Obsługa gości w hotelu Dwór Senator.
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "CHEŁM" - 2016-08-31 - Zakrzów (małopolskie)

KELNER - od 1 000 PLN

profesjonalna obsługa klientów: umiejętności nawiązywania kontaktu z Klientem
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Zakopane (małopolskie)

KELNER - od 12 PLN

Przyjmowanie zamówień i należności, obsługa klienta, podawanie jedzenia, sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Legionowo (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klienta, handel wyrobami piekarniczymi i cukierniczymi
PRZEDSIĘBIORSTWO PIEKARSKO-CUKIERNICZE MACHELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-03 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

w/g zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Wambierzyce (dolnośląskie)

obsługa klientów w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Istebna (śląskie)

Obsługa klienta
Restauracja Motel Polak Pokoje Gościnne Leszek Polakowski - 2017-02-21 - Zamość (lubelskie)

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Przedbórz (łódzkie)

obsługa gości
Hotel Atena - 2016-09-27 - Słupsk (pomorskie)

wykształcenie bez znaczenia, mile widziana praktyka, prawo jazdy kat B
Restauracja POD DZWONEM Przemysław Paszek - 2016-07-29 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SZEF KUCHNI - od 1 850 PLN

Planowanie i zabezpieczanie surowców do produkcji. Przygotowywanie posiłków. Przygotowywanie imprez okolicznościowych. Dbanie o porządek i przestrzeganie higieny w kuchni.
GRZEGORZ MOKOSA 1. PPTU 'ALWIK' DOM NAD WODOSPADEM 2. PPTU 'ALWIK' - 2016-08-04 - Międzygórze (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

dowóz materiałów budowlanych na teren budowy
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

obsługa klienta indywidualnego oraz bankietowego,podawanie posiłków i napojów, dbałość o czystość i porządek
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Bobowa (małopolskie)

obsługa klienta
Hotel Kuźnia Napoleońska - 2016-12-02 - Paprotnia (mazowieckie)

obsługa gości w hotelowej restauracji
"OLMAR" USŁUGI HOTELARSKO-GASTRONOMICZNO-HANDLOWE A. Becker - 2016-06-17 - Łeba (pomorskie)