Praca KELNER Kłobuck OBIADY DOMOWE Dariusz Luziński

Bochaterów Bitwy pod Mokrą 2C, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów lokalu, dbanie o wygląd sali konsumpcyjnej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłobuck

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłobuck

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: obsługa kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: OBIADY DOMOWE Dariusz Luziński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: kłobucki

Gmina pracodawcy: Kłobuck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłobuck

Ulica pracodawcy: Bochaterów Bitwy pod Mokrą

Numer budynku pracodawcy: 2C

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*