Praca KELNER/KA (STAŻ) Zabrze kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER/KA (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zabrze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zabrze

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, gastronomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Ulica pracodawcy: Pl. Krakowski

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 1 750 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- mycie i masaż głowy,- strzyżenie damskie,- strzyżenie męskie,- modelowanie,- koloryzacja,- szkolenia,- trwała ondulacja.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Rąbień (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomoc przy robotach budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Lublin (lubelskie)

DORADCA KLIENTA-MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

obsługa klienta w markecie budowlanym, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Bytom (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu - uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym towarów z magazynu, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów w magazynie, prawidłowe oznakowanie towaru, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, przejezdności dróg, prowadzenie dokumentacji magazynowej, paletowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Oleśnica (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

prace elektryczne
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kraśnik (lubelskie)

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Gdańsk (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

według harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie drobnych napraw
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Świętochłowice (śląskie)

MAGAZYNIER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Wronki (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych do systemów komputerowych.Przygotowywanie korespondencji, redagowanie pism urzędowych.Wykorzystywanie nowoczesnych urządzeń techniki i łącznosci biurowej.Stosowanie zasad obiegu informacji w Urzędzie oraz przyjmowanie, segregowanie i klasyfikowanie dokumentów.Przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji.Organizacja gromadzenia informacji i dokumentacji oraz organizacja przepływu informacji pomiędzy różnymi jednostkami w celu udzielania pomocy kierownikom
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Sieradz (łódzkie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

pracownik fizyczny
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

wg. programu stażu,zatrudnienie staż pn-pt 8-16
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Bełchatów (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI / MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, raportowanie do przełożonego, dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

ANALITYK - od 7 400 PLN

wspieranie działów zarządzania, kontakt z partnerami biznasowymi, współpraca z partnerami biznasowymi i konsultantami biznesowymi, zbierając, tłumacząc i weryfikując wymagania biznesowe oraz definiując różne opcje ich rozwiązania, w projektach zwiazanych z systemami, analityk wspiera dział IT, tłumacząc wymagania biznesowe i podając praktyczne szczegóły dotyczące wymagań i projektów, przedstawienie rozwiązań usprawniajacych projekty, wsparcie i reprezentowanie potrzeb klientów biznasowych, wsparcie działu zarządzania we wczesnych zmianach planów ia analiza materiałów przez projektowanie i interwencję (np. komunikacja, prezentacje, wsparcie itd.), wsparcie działu zarządzania przez planowanie, kontrolę i raportowanie zmian w realizacji produktów, skupiając sie na zwiększeniu ich zalet i minimalizacji ryzyka zwiazanego z ich rozwojem, możliwość pracy na drugą zmianę, od godz. 14 do 22 w związku ze współpracą ze Stanami Zjednoczonymi
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa, konserwacja pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Augustów (podlaskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

prowadzenie zajęć wychowawczo-dydaktycznych zgodnie z podstawą programową
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Okonek (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta w stacji paliw zgodnie z procedurami, przeprowadzanie analiz sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Tczew (pomorskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

tynkowanie ścian i sufitów
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Kąty (mazowieckie)

STYLISTA FRYZUR - od 1 850 PLN

strzyżenie, czesanie i układanie fryzur,
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

wykonywanie prac elektroinstalacyjnych, montaż przewodów i urządzeń elektrycznych systemów zabezpieczeń, organizacja stanowiska pracy, dobór odpowiednich materiałów i narzędzi do wykonywania danej instalacji, obsługa podstawowych narzędzi elektrycznych np. wiertarka udarowa
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 873 PLN

Montaż sufitów podwieszancyh, napinanych, tynków maszynowych (maszyna G Tech 6000).Praca na terenie Łodzi oraz całej Polski.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Ochrona osób i mienia nie wymagające licencji
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

prace przy prosukcji sprężyn, prace przygotowawcze części maszyn rolniczych, gięcie, cięcie, wiercenie, szlifowanie
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Syców (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wprowadzanie wniosków do systemu
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Nowinka (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zapoznanie ze specyfiką działalności gospodarczej, opanowanie przepisów BHP, P.poż,HACCP, zapoznanie z obsługą sprzętów i urządzeń kuchenych, nauka obróbki wstepnej produktów do produkcji, pomoc kucharzowi w sporządzaniu i wydawaniu dań, próba samodzielnego przygotowywania dań np. pizza, sałatki.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Barlinek (zachodniopomorskie)