Praca DORADCA HORECA (O) Tarnów PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "VOIGT" Sp. z o.o.

Stanowisko: DORADCA HORECA (O)

Wynagrodzenie: 2 500 - 2 800 PLN

Zakres obowiązków: realizacja plany sprzedażowego, profesjonalne doradztwo, uzyskiwanie zamówień, nawiązywanie współpracy z nowymi klientami, prowadzenie szkoleń i prezentacji, raportowanie do przełożonego

Data publikacji: 2016-04-25

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "VOIGT" Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
realizacja plany sprzedażowego, profesjonalne doradztwo, uzyskiwanie zamówień, nawiązywanie współpracy z nowymi klientami, prowadzenie szkoleń i prezentacji, raportowanie do przełożonego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Małopolska

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA HORECA (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: 4 lata doświadczenia jako przedstawiciel handlowy, prawo jazdy kat. B, znajomość sektora HoReCa i spożywczego, dobra znajomość pakietu Office, um. pracy w zespole, uczciwość, rzetelność, komunikatywność, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, dbałośc o szczegóły, mile widziana znajomość języków obcych. Praca na terenie woj. małopolskiego w godz. do uzgodnienia - system zadaniowy, pracodawca zapewnia samochód służbowy, telefon i komputer; wynagrodzenie 2500-2800 zł brutto - w okresie próbnym, po okresie próbnym: podstawa + premia; obowiązki: realizacja plany sprzedażowego, profesjonalne doradztwo, uzyskiwanie zamówień, nawiązywanie współpracy z nowymi klientami, prowadzenie szkoleń i prezentacji, raportowanie do przełożonego. Kontakt: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "VOIGT" Sp. z o.o., e-mail: jakub.klewaniec (at) voigt.pl

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "VOIGT" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub kontakt mailowy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy