Praca KELNER Krynica-Zdrój kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Krynica-Zdrój, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Kelner - stażysta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krynica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Nawojowska

Numer budynku pracodawcy: 118

Profil działalności pracodawcy: działałność hotelarsko-gastronomiczna

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 1 120 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie bengalskiego prezesa, sporządzanie raportów i baz danych potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY/ ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA OBCEGO - od 1 850 PLN

Obsługa biura w zakresie fakturowania oraz sprzedaży internetowej, Do głównych obowiązków osoby będzie należało analiza rynków zachodnich i pozyskiwanie nowych klientów.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. CE - od 4 500 PLN

kierowca
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Pajęczno (łódzkie)

KIEROWCA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM (KAT C+E) - od 2 000 PLN

kierowanie pojazdem ciężarowym i obsługa techniczna pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

TOKARZ OSN - od 2 500 PLN

operowanie tokarkami ogólnego i specjalnego przeznaczenia do obróbki elementów metalowych, w tym obróbka skrawaniem numerycznym
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Chrzanów (małopolskie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH - 997,4 PLN

prace porządkowe, obsługa śmieciarki, oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- dbanie o ekspozycje towaru,- wystawianie faktur,- składanien oraz przyjmowanie zamówień,- nauka obsługi kasy fiskalnej.- dbanie o czystość w miejscu pracy,- przyjmowanie towaru pod względem ilości w/g faktur,- metkowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Łagów (lubuskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 60+ - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Białczyk (lubuskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

pokojowa, ścieranie kurzy, dezynfekcja sanitariów, mycie okien, odkurzanie
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Mielec (podkarpackie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

Obsługa i sprzedaż ubezpieczeń przez telefon i internet.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Goszcz (dolnośląskie)

OBSŁUGA RECEPCJI - od 1 850 PLN

prowadzenie sprzedaży bezpośredniej towarów i usług, zamówienia towarów, przygotowywanie raportów kasowych, prowadzenie dokumentacji bieżącej
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydawanie towarukierowanie samochodem dostawczym do 3,5 t
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Cieszyn (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 200 PLN

praca fiizyczna w polu, praca przy taśmie ścinanie warzyw, prace porządkowe w gospodarstwie.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Łaźniew (mazowieckie)

KSIĘGOWA - od 1 750 PLN

Ewidencjonowanie dokumentów źródłowych dostarczanych przez klientów biura do systemów księgowych, weryfikowanie zapisów księgowych, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych, sporządzanie list płac, rozliczanie ZUS. Umowa o pracę na czas określony - 24 miesiace.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Piła (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomc przy obróbce wstepnej warzyw i owoców pakowanie gotowych wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Buczek (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE ROLNYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac w gospodarstwie sadowniczym, pielęgnacja sadu i upraw jagodowych oraz przygotowanie owoców do sprzedaży, prace porządkowe, sadzenie drzewek
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Łęczeszyce (mazowieckie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ- STAŻ - 997,4 PLN

SPAWANIE PROFILI, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU NA STANOWISKU PRACY, ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI PPOŻ. I BHP, OBRÓBKA ELEMENTÓW PRZYGOTOWANYCH DO SPAWANIA
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Reńska Wieś (opolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Sprzedawca w stacji paliwstaż w godz. 6-14, 14-22 również w niedziele i święta
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Glinojeck (mazowieckie)

KAMIENIARZ MONTAŻYSTA OGÓLNOBUDOWLANY 3/4 ETATU - od 1 500 PLN

OBRÓBKA I MONTAŻ KAMIENIA NATURALNEGO ELEMENTY CIĘTE I ŁUPANE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIEJĘTNOŚĆ MONTAŻU I OBRÓBKI KAMIENIA NATURALNEGO, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Dobra (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA- KASJER - od 1 850 PLN

sprzedaż, układanie towaru, dbanie o porządek na stanowuisku pracy, obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Krzeszów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Zapoznanie się z asortymentem sklepu. Zapoznanie się z techniką sprzedaży, przyjmowanie towaru i rozkładanie. Zapoznanie się z systemem i-hurt.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Opole Lubelskie (lubelskie)

Dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej.Obsługa kasy fiskalnej.Dbanie o jakośc obslugi klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Opalenica (wielkopolskie)

PALACZ (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

praca jako palacz w kotłowni, przy piecu wodnym i parowym
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Biecz (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed