Praca KELNER Janów P.W. UNIPRON / ZAJAZD TRZY DĘBY Henryk Wójtowicz

Miejsce pracy:
Lubelska 1, 22-151 Janów, powiat: chełmski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 2 250 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Janów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chełmski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chełm

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 2 250 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualna książeczka zdrowia

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kontakt :22-151 Janów ul. Lubelska 1 w godz.7.00-15.00 Zajazd TrzyDęby w Janowie.

Nazwa pracodawcy:
P.W. UNIPRON / ZAJAZD TRZY DĘBY Henryk Wójtowicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: chełmski

Gmina pracodawcy: Chełm

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Janów

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: hotele i podobne obiekty zakwaterewonia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.12.2015