Praca KELNER Jabłońskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jabłońskie, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Obsługa kelnerska gości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jabłońskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gołdapski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.07.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Żeromskiego 18, 19-500 Gołdap, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: gołdapski

Gmina pracodawcy: Gołdap

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gołdap

Adres strony pracodawcy: www.htug.pl

Ulica pracodawcy: Żeromskiego

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów handlowych z klientami i aktywny udział w negocjacjach, pozyskiwanie nowych klientów dla firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Tarnów (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 200 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Chynów (mazowieckie)

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII - od 1 850 PLN

Praca zgodna ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SALOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie oddziałów szpitalnych, pomoc przy pacjencie
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA BANKOWOŚCI - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w placówce bankowej ALIOR BANK
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

MOBILNY OPIEKUN KLIENTA - od 1 750 PLN

obsługa bieżąca i rozwój relacji z obecnymi klientami, analiza potrzeb i sprzedaż dedykowanych produktów ubezpieczeniowych, obsługa posprzedażowa, dostarczanie dokuemntów do klientów oraz podmiotów wspólpracujących, dokonywanie oględzin miejsc ubezpieczenia oraz szkód, ocena ryzyka ubezpiczeanych obiektów w miejscu ubezpieczania majątku
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Poznań (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 100 PLN

pomoc przy produkcji mebli
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Łazy (mazowieckie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

Spedytor
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

wszystkie prace związane z murowaniem, tynkowaniem itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY REF 30- - od 2 776 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Warszawa (mazowieckie)

KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 2 200 PLN

kontrola sprawności działaniainstalacji, montaż, urochomiania, konserwacja urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Kraków (małopolskie)

PAKOWACZ - od 1 700 PLN

Produkcja, pakowanie towarów, obsługa maszyny GOSS.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE KRAJOWYM - 2 000 - 4 000 PLN

transport towarów, rozładunek, załadunek
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Jordanów Śląski (dolnośląskie)

KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 10 686,87 PLN

Rozwiązywanie problemów technicznych o wysokim skomplikowaniu i pomoc we wdrażaniu usprawnień u klientów; Odpowiedzialność za cykl wdrażania projektu u klienta; Tworzenie i wdrażanie nowych usług dla klientów; Współpraca z innymi zespołami w ramach firmy w celu konfiguracji, wdrażania oraz bieżącego nadzoru rozwiązań sieciowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kraków (małopolskie)

ZWIJACZ SPRĘŻYN - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Niechlów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (S) - 997,4 PLN

Obsługa bieżąca biura, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, prowadzenie kalendarza spotkań z klientami, telefoniczne udzielanie informacji, obsługa programu informatycznego, analizowanie procedur produktowych, kompletowanie dokumentacji kredytowej, monitorowanie spłaty oraz kontakt z klientem, kontrolowanie poprawności dokumentacji kredytowej, wprowadzenie danych elektronicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Tarnów (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

spotkania z klientami pochodzenia wietnamskiego, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, pozyskiwanie nowych klientów, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DYREKTOR PLACÓWKI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ - od 4 000 PLN

Zarządzanie placówką i podległym personelem;Zamawianie posiłków dla dzieci z uwzględnieniem alergii pokarmowych i indywidualnych potrzeb;Prowadzenie dokumentacji żłobka;Przygotowywanie comiesięcznych planów zajęć, wspólnie z pozostałymi opiekunkami;Czynny udział w procesie rekrutacji;Rozmowy z rodzicami dzieci uczęszczających do placówki, w tym rozwiązywanie sytuacji konfliktowych;Spotkania z rodzicami zainteresowanymi oddaniem dziecka pod opiekę;Reprezentowanie żłobka na zewnątrz.Nadzór nad pracownikami żłobka, określanie zakresu czynności, organizowanie ich czasu pracy, ocena jakości pracy, skierowanie na doszkalanie pracowników;Działalność marketingowa, określanie zakresu oferty żłobka;Prowadzenie rozliczeń (rodzice, gmina, programy unijne)
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Zawiercie (śląskie)

GALWANIZER - od 2 100 PLN

Produkcja pierścieni tłokowych, pokrywanie pierścieni powłokami ochronnymi. Wymagane wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe chemiczne lub mechaniczne, 2 lata stażu pracy na stanowisku, znajomość narzędzi pomiarowych, umiejętność czytania dokumentacji technologicznej i rysunku technicznego. Mile widziane doświadczenie przy obsłudze tokarki, zdolności manualne, sumienność.
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa stacji, obsługa klienta, dystrybutorów, wystawianie faktur, ewidencjonowanie sprzedaży, przyjnowanie towru, paliwa
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Radomin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Ziębice (dolnośląskie)

STAŻ - ELEKTRYK - 997,4 PLN

układanie przewodów i kabli, montaz tablic bezpiecznikowych, montaz gniazdek i wyłączników, montaż opraw oświetleniowych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI OKIEN - od 2 000 PLN

Frezowanie
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Niedalino (zachodniopomorskie)