Praca KELNER Jabłońskie kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa kelnerska gości

Data publikacji: 2016-05-13

Lokalizacja: Jabłońskie (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jabłońskie, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jabłońskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gołdapski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.07.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Żeromskiego 18, 19-500 Gołdap, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: gołdapski

Gmina pracodawcy: Gołdap

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gołdap

Adres strony pracodawcy: www.htug.pl

Ulica pracodawcy: Żeromskiego

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

STAJENNY - 997,4 PLN

1.Nauka o podstawach hodowli koni2.Utrzymywanie porządku w stajni 3.Karmienie koni 4.Prowadzenie dokuemntacji stajennej
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Stoki (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

opieka nad dziećmi i realizacja podstawy programowej
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Kielce (świętokrzyskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Przeszkolenie w zakresie bhp, przyuczenie do pracy na stoisku mięsnym, obsługa klienta, ekspozycja towarów, dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Panki (śląskie)

OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 997,4 PLN

Kompleksowa obsługa maszyn CNC, nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Siedliska (małopolskie)

KUCHARZ-BARMAN - od 1 850 PLN

Przygotowywanie potraw,napojów ciepłych i zimnych, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Świdwin (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Fryzjerstwo, strzyżenie, modelowanie, farbowanie, dbanie o porządek na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Osoba odpowiedzialna za pozyskanie nowych kontrahentów w szczególności firm zarejestrowanych w Polsce z kapitałem zagranicznym (rosyjskim, chińskim)
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Marki (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Remont, przecieranie scian i sufitu oraz ich malowanie w Ośrodku Zdrowia w Dubeninkach 2,wykonanie wiaty przystankowej dla oczekujących dzieci dowożonych z terenu. Prace drogowe żwirowanie dróg i wycinanie przydrożnych krzewów.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Dubeninki (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK WULKANIZATORA - od 1 850 PLN

pomocnik wulkanizatora pomoc w wymianie opon w samochodach osobowych i ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Warszawa (mazowieckie)

RPO:PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Staż z RPO na ok. 5 miesięcy dla osób od 30 roku życia , które jednocześnie należą do jednej z grup: - osoby w wieku 50 lat i więcej, - kobiety, -osoby pozostające bez zatrudnienia nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy, - osoby nisko wykwalifikowane (wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe), - osoby niepełnosprawne . MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW:MATEJKI 22GODZ.PR.:7/8-15/16WYMAGANIA ORGANIZATORA:wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane: administracja, ekonomia, prawo), umiejętność obsługi programów komputerowych MS Word, MS Excel, osoba zrównoważona, komunikatywna, niekonfliktowa, staranna
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT/KA W DZIALE SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Kontakty telefoniczne (telemarketing). Porządkowanie bazy danych. Archiwizowanie kontaktów w systemie. Pomoc w przygotowywaniu ofert.
kontakt przez PUP - 2017-07-12 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Kalinowice (lubelskie)

892S - RECEPCJONISTKA - od 1 000 PLN

obsługa gości hotelowych, pozyskiwanie i realizacja umów rezerwacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK SERWISU - od 3 500 PLN

Naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów, diagnostyka usterek, obsługa pojazdów w zakresie IT.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Kraków (małopolskie)

MONTER PALET - od 1 850 PLN

przecieranie drewna, montowanie i produkcja palet
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Mnin (świętokrzyskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

mycie i masaż głowystrzyżenie damskie i męskiepraktyka z koloryzacji włosówkoloryzacja włosówupięcia okolicznościowe
kontakt przez PUP - 2017-06-20 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Układanie towaru i oznakowanie cenowe, odbiór towaru ilościowego i jakościowego, sprawdzanie terminów ważności
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Gródek nad Dunajcem (małopolskie)

OPERATOR AUTOKLAWU NA STANOWISKU ZINTEGROWANYM - od 2 200 PLN

praca przy obsłudze maszyn (autoklaw)
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Żywiec (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wprowadzanie i uzupełnianie bazdy danych do programu SAP. Wypisywanie zleceń produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towaru,oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych do 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 3 500 PLN

Prace produkcyjne przy tłoczeniu profili aluminiowych, kontrola techniczna wykonywanych produktów, kontrola jakościowa używanych materiałów i surowców. Prace na cały etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Brwinów (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa sekretariatu, obsługa urządzeń biurowych, obieg korespondencji, administracja dokumentów firmy, archiwizacja dokumentów. Wystawianie dokumentów sprzedaży, korekt itp., przygotowywanie raportów, ofert, inne prace biurowe związane z działalnością firmy.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Płock (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

planowanie i organizowanie wszytskich typów zabaw, organizowanie najkorzystniejszych warunków wszechstronenego rozwoju dzieci, planowanie i wykonanie czyności pielęgnacyjnych u dzieci, dbanie o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dzieci
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Mielec (podkarpackie)

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI WYROBÓW CUKIERNICZYCH - V STOPIEŃ - do 1 850 PLN

Udział w produkcji i pakowaniu wyrobów gotowych, półfabrykatów, kremów oraz ciast, obsługa urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 2 400 PLN

Zakres obowiązków wynikający z opisu stanowiska pracy
Smażalnia Ryb POD SANDACZEM Elżbieta Bałkowska - 2017-06-08 - Radzyń (lubuskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa stołówki i kawiarni.
Ośrodek Wypoczynkowy "PSIA GÓRA" Zofia, Jerzy, Tomasz, Wiktor Zych s.c. - 2016-05-04 - Swornegacie (pomorskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ruda Maleniecka (świętokrzyskie)