Praca KELNER Hel kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Hel, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Całodzienna obsługa gości, utrzymywanie porządku w stołówce

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 980 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System wynagrodzenia miesięczny

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Hel

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 980 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Praktyka w pracy w dużych stołówkachData rozpoczęcia pracy01.04.2016 - 1 osoba01.05.2016 - 5 osób01.06.2016 - 1 osoba01.07.2016 - 9 osób

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin

Graniczna 13/3, 20-010 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Graniczna

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

Kelner. Kontakt tel. 602 531 064
RAK-POL spółka z o. o - 2016-07-04 - Raków (świętokrzyskie)

TOKARZ / FREZER OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

Odpowiedni dobór narzędzi i technologii do obróbki skrawaniem, umiejętność obróbki skrawaniem. Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, znajomość obsługi maszyn obróbczych, umiejętność czytania rysunku technicznego, rzetelność i zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy zmainowej oraz w weekendy.
Zoeller Tech Sp. z o.o. - 2016-08-29 - Rekowo Górne (pomorskie)

POSADZKARZ - od 2 000 PLN

Pokrywanie nawierzchni podłogowej różnego rodzajumateriałami budowlanymi, takimi jak: płytki z tworzyw mineralnychi sztucznych, płytki ceramiczne i szklane, kamień naturalny i sztuczny,deski drewniane i klepki podłogowe i inne. Ponadto odnawianie konserwacjejuż istniejącej, ale zniszczonej podłogi
kontakt przez OHP - 2016-09-05 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

wznoszenie ścian głównie z cegły, kamienia, elementów betonowych, gipsowych i ceramicznych,wykonywanie schodów, filarów i stropów,wykonywanie robót licowych,prowadzenie i nadzór nad pracami rozbiórkowymi
kontakt przez OHP - 2016-05-17 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

doświadczenie na stanowisku mile widziane, książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych, samodzielność myślenia i chęć do pracy, wysoka kultura osobista, komunikatywna znajomość j.angielskiego i/lub niemieckiego, umiejętność pracy w grupie, miła aparycja.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Siedliska (podkarpackie)

obsługa klienta w restauracji
Restauracja PROWENT Sp. z o. o. - 2016-10-04 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 11,4 - 12,5 PLN

praca na produkcji w zakładzie garmażeryjnym. Większośc prac wykonują maszyny- nie jest wymagane żadne doświadczenie. Przechodzi się szkolenie dotyczące zajmowanego stanowiska bezpośrednio w miejscu pracy.
kontakt przez OHP - 2016-10-19 - Morawica (małopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Kierowca kat. B
kontakt przez OHP - 2016-08-26 - Sanok (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - do 2 100 PLN

Pomoc w przygotowywaniu potrawMycie naczyńsprzątanie kuchniSprzątanie pomieszczeń kuchennych
kontakt przez OHP - 2016-06-10 - Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Kelner w restauracji hotelowej
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN - od 1 850 PLN

identyfikacja półfabrykatów, wykonywanie splotów lin, obsługa wózka widłowego, operowanie maszynami
kontakt przez OHP - 2016-05-05 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU - 13,7 - 14 PLN

Wykładanie towaru na półki, dbanie o ekspozycję towaru.
kontakt przez OHP - 2016-01-08 - Przemyśl (podkarpackie)

INWENTARYZATOR - od 13 PLN

Liczenie asortymentu sklepu
kontakt przez OHP - 2016-08-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI- JAROCIN - od 100 PLN

• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych• Obsługa urządzeń do skanowania towarów
kontakt przez OHP - 2016-01-15 - Jarocin (wielkopolskie)

INWENTARYZATOR - od 12,5 PLN

Liczenie towarów na terenie obiektów handlowych przy pomocy skanerów przemysłowych
kontakt przez OHP - 2016-02-04 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

pakowanie gotowego wyrobu
kontakt przez OHP - 2016-10-25 - Cieszyn (śląskie)

OPERATOR MASZYN CNC - od 2 600 PLN

obsługa maszyn CNC
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Częstochowa (śląskie)

ROZNOSZENIE ULOTEK - od 12 PLN

ROZNOSZENIE ULOTEK W PARKU HANDLOWYM
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Gdynia (pomorskie)

LAKIERNIK MEBLOWY - od 2 200 PLN

Lakierowanie elementów mebli. Możliwość przyuczenia.
kontakt przez OHP - 2016-11-15 - Mroczeń (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 14 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Zambrów (podlaskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - POMOCNIK - od 10,29 PLN

Pomoc przy produkcji
kontakt przez OHP - 2016-05-24 - Jarosław (podkarpackie)

PRACOWNIK SUSZARNI - od 1 850 PLN

obsługa maszyn w dziale suszarnia, mycie pomieszczeń urządzeń i sprzętu
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Pszczyna (śląskie)

KONTROLA JAKOŚCI PRODUKTÓW NA MAGAZYNIE - od 11,62 PLN

Wizualna kontrola kubków z jogurtami pod względem poprawności naklejonych etykiet, proste prace manualne.
kontakt przez OHP - 2016-02-19 - Gliwice (śląskie)

przygotowywanie napojów zimnych/gorących; obsługa klientów
LUNCH CAFE S.C. Edyta i Władysław Wnuk - 2016-02-05 - Sandomierz (świętokrzyskie)

KASJER - od 9 PLN

obsługa stanowiska kasowego w markecie
kontakt przez OHP - 2016-02-08 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNYOPERATOR MASZYN - do 2 000 PLN

Praca na produkcji przy metalowych strukturach siedzeń samochodowych.
kontakt przez OHP - 2017-01-18 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

ANKIETER - od 7 PLN

Ankietowanie osób na terenie miasta Rybnika
kontakt przez OHP - 2016-04-08 - Rybnik (śląskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 300 PLN

- kompletacja zamówień- rozkładanie towaru: załadunek i rozładunek
kontakt przez OHP - 2016-07-15 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

KIEROWCA B,C - od 1 850 PLN

Prace kierowcy.
FHU STEMAR WIESŁAW SROK - 2016-06-20 - Połchowo (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 500 - 1 800 PLN

wykładanie towaru, budowa ekspozycji dodatkowych ustawienia produktów i estetykę ekspozycji, wypełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali
kontakt przez OHP - 2016-10-06 - Bytom (śląskie)

Wybierz miejscowość