Praca KELNER Grochowiska Szlacheckie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Rotnicka-Janiec

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prace kelnerskie,przygotowywanie stołów,sprzątanie

Data publikacji: 2016-09-09

Lokalizacja: Grochowiska Szlacheckie (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Rotnicka-Janiec

88-420 Grochowiska Szlacheckie 2, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
prace kelnerskie,przygotowywanie stołów,sprzątanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: dwie zmiany między 8-22

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grochowiska Szlacheckie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rogowo

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziana znajomość j. angielskiego, książeczka sanitarno-epidemiolaogiczna

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Rotnicka-Janiec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Rogowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grochowiska Szlacheckie

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.09.2016

Podobne oferty pracy

KELNER - 997,4 PLN

- poznanie specyfiki pracy,- nauka najnowszych standardów obsługi konsumenta,- poznanie ogólnych zasad podawania, serwowania napojów, - nauka serwowania dań z prawej i lewej strony,- nauka obsługi ekspresu ciśnieniowego,- poznanie podstawowej wiedzy o alkoholach(charakterystyka smakowa,sposoby podawania),- nauka umiejętnego doboru alkoholi do ptraw,- nauka prawidłowego nakrywania stołów(podstawowy i elegancki).
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kalinowo (lubuskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łysinin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Sarbinowo (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 750 PLN

wg. stanowiska
Zajazd "ZAGŁOBA" Robert Kotyński - 2015-11-30 - Ploski (podlaskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa sali konferencyjnej i baru, wydawanie posiłków regeneracyjnych, pomoc w kuchni (bar na terenie Wojskowych zakładów lotniczych w Bydgoszczy). Mile widziana znajomość języków obcych.
GASTROMIX Elżbieta Szymańska - 2015-12-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 950 PLN

obsługa gościcv na aadres e mailowy : agnieszka.kucinska (at) drirenaerisspa.com
Hotel SPA Dr Irena ERIS Wzgórza Dylewskie - 2016-09-06 - Wysoka Wieś (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 10 PLN

obsługa gości, przyjmowanie zamówień, dbanie o czystość i porządek
kontakt przez OHP - 2017-02-02 - Nowy Targ (małopolskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji, praca w godz. 12.00-21.00, poniedziałek wolny, potem wg grafiku
ŻAGUŃ JERZY Zakład ogólnobudowlany - 2016-04-18 - Radomierzyce (dolnośląskie)

KELNER - od 3 500 PLN

Obsługa klientów na sali podawanie posiłków. Wymagania: wykształcenie zawodowe gastronomiczne, rok doświadczenia.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Jarosław (podkarpackie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsł. klienta, obsł. systemu sprzedaży, utrzymanie czystości na sali konsumpcyjnej.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

- rzetelna, kompleksowa obsługa klientów,- posiadanie i dysponowanie kulturą osobistą,- doradzanie jaki posiłek warto zamówić,- przestrzeganie ważnych zasad savoir-vivre,- dobra koordynacja ruchowa,- obsługa kasy fiskalnej,- dbałość o estetykę stołów,- umiejętność współpracy w zespole,- pomoc w pracach w kuchni,- prace porządkowe,- przygotowywanie deserów według menu,- ustalanie menu imprez okolicznościowych i spotkań integracyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Słupca (wielkopolskie)

KELNER - od 2 500 PLN

Obsługa klienta w restauracji
OLMAR&COMPANY - 2016-08-18 - Puck (pomorskie)

Obsługa klienta, utrzymanie czystości na sali.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Częstochowa (śląskie)

KELNER - od 925 PLN

wykonywanie usług kelnerskich, organizacja usług gastronomicznych, przyjęć okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Mysłowice (śląskie)

KELNER - od 12 PLN

obsługa imprez catreringowych i różnego rodzaju eventów
MM.CATERING JOANNA PIOTROWICZ - 2017-04-06 - Poznań (wielkopolskie)

wg stanowiska ( praca w Wołowie - kontakt z pracodawcą tel: 502485002 )
Adam Hilbrecht Belleza hurtownia fryzjersko-kosmetyczna - 2016-11-17 - Wołów (dolnośląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

prace murarskie
ZEB Zakład Elektryczno-Budowlany w Gąsawie - 2016-02-17 - Gąsawa (kujawsko-pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY MULTIMEDIÓW - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

przygotowanie sali konsumpcyjnej, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o porządek, przyjmowanie zamówień telefonicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Chojnice (pomorskie)

CIEŚLA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-07-03 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

obsługa gości w restauracji, obsługa wesel i innych imprez
"HOTEL - MAXIM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-23 - Kwidzyn (pomorskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Częstochowa (śląskie)

podawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Malutkie (łódzkie)

KELNER - 9,34 - 10,99 PLN

Obsługa kelnerska gości restauracji hotelowej, konferencji i bankietów w hotelu zlokalizowanym w centrum Rzeszowa. Obsługa programu komputerowego do obsługi gastronomii. Utrzymywanie czystości i porządku na swoim miejscu pracy.
GRAND HOTEL RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-09 - Rzeszów (podkarpackie)

WYMAGANIA: DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU MILE WIDZIANE, KSIĄŻECZKA DLA CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, SAMODZIELNOŚĆ MYŚLENIA I CHĘĆ DO PRACY, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO I/LUB NIEMIECKIEGO, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W GRUPIE, MIŁA APARYCJA.OFERUJEMY:SZEROKI PAKIET SZKOLEŃ, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, UMOWĘ O PRACĘ BĄDŹ UMOWĘ ZLECENIE, WYŻYWIENIE.
SPA HOTEL SPLENDOR **** - 2017-05-09 - Siedliska (podkarpackie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Złotoryja (dolnośląskie)

Kelner
Chilli Pizza Zbigniew Nadolny - 2016-05-20 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

Obsługa gości, przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, doradzanie w zakresie wyboru potraw i napojów, przyjmowanie zamówień od klientów i obsługa stolików, dbanie o czystość lokalu.
Agroturystyka "Przysiółek Kresy" Paulina Pilińska - 2017-02-22 - Parzno (łódzkie)