Praca KELNER Grabowce Dolne M.P.&A.T. s.c. A. Jurkowska, M. Jurkowski, P. Cybula, T. Bakiera/GOŚCINIEC POD LASEM

Miejsce pracy:
08-503 Grabowce Dolne 40B, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: obsługa gości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grabowce Dolne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowodwór

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 03.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy b

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie podstawowe, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy:
M.P.&A.T. s.c. A. Jurkowska, M. Jurkowski, P. Cybula, T. Bakiera/GOŚCINIEC POD LASEM

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: niewymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: rycki

Gmina pracodawcy: Nowodwór

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grabowce Dolne

Numer budynku pracodawcy: 40B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

wydawanie śniadań i kolacjiDbanie o porządek na stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

porcjowanie mięsa
P.P.H.U. "LEDRÓB" Jolanta Filipek - 2016-04-21 - Długowola (lubelskie)

KELNER - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Obsługa klientów w barze i restauracji, przyjmowanie i realizacja zamówieńWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, 6 - miesięczne doświadczenie zawodoweKONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 16 621 71 71, 690 960 844
DINH MANH MARIOLA RESTAURACJA AZJATYCKA "THU DO" BAR "AZJATYCKI" - 2016-10-25 - Jarosław (podkarpackie)

Przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Chojnice (pomorskie)

Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej i innych urządzeń. Dbanie o czystość na sali.
PPHU "SEZAM"-Piekarnia, Sklepy, Zajazd- Zofia Bełzak - 2016-08-29 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Program stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Stary Dębsk (mazowieckie)

KELNER - 1 850 - 2 100 PLN

Obsluga baru, klienta , kasy fiskalnej.
Bar Detroit Barbara Mroczkowska - 2016-10-13 - Trzebnica (dolnośląskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Zagórz (podkarpackie)

obsługa gości na sali konsumpcyjnej
LAZUROWY DWÓR Spółka z o.o. - 2016-08-09 - Sztutowo (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 12 PLN

przyjmowanie zamówien, wydawanie dań, rozliczanie i obsługa kasy fiskalnej, sprzatanie pomieszczeń
Restauracja Sami Swoi - 2016-09-27 - Choczewo (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wynagrodzenie 2200 zł brutto do uzgodnienia +premia; kontakt telefoniczny z pracodawcą w godz. 8-20
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy"Orka" Ryszard Wiencek - 2016-03-03 - Ustka (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Zduńska Wola (łódzkie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Rozwożenie towaru
Hurtownia Owoców i Warzyw" LOBO"s.c.M.Kopik,G.Kopik - 2016-03-11 - Ryki (lubelskie)

KELNER - 1 850 - 2 500 PLN

OBSŁUGA GOŚCI HOTELOWYCH W SALI RESTAURACYJNEJ
KWR "LAGUNA" MRZEŻYNO- PPHU "BIRMEX"s.c. - M. ŁUSZKIEWICZ - 2016-03-08 - Mrzeżyno (zachodniopomorskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Radzewice (wielkopolskie)

operatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu i zadań dobrej organizacji pracy, samodzielność, komunikatywność, miłej aparycji oraz dyspozycyjność, zachowanie czystości i higieny pracy
GROTEX BIS Jolanta Kot-Pacan - 2016-03-17 - Podlesice (śląskie)

KELNER - od 1 950 PLN

przygotowywanie posiłków oraz napoi, sprzątanie w miejscu pracy, obróbka półproduktów
Centrum Usług Turystycznych Podróże Marzeń Barbara Jaśnikowska - 2016-01-28 - Długopole Dolne (dolnośląskie)

obsluga ksy fiskalnej, obsluga klienta, pzrygotowanie sali konsumenckiej, obsluga zmywarko-wyparzarki
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Oleśnica (dolnośląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

roznoszenie posiłków
OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY " MIRA-MAR" - 2016-09-21 - Pogorzelica (zachodniopomorskie)

KELNER - 10 - 20 PLN

wg stanowiska ( kontakt z pracodawcą tel :665051300 )
PPHU ROL-POL Spółka z o.o. Mojęcice - 2016-05-09 - Mojęcice (dolnośląskie)

sprzątanie stołówki, podawanie posiłków, dbanie o czystość na jadalni
Instytut Zdrowia "SOFRA" SPÓŁKA Z O. O. - 2016-09-08 - Karpacz (dolnośląskie)

obsluga gościa, nakrywanie do stołu, dekoracja stołów, sali restauracji/kawiarni, obsługa kasy fiskalnej, serwowanie drinków
GRUPA DASKOPOL - 2016-04-13 - Oleśnica (dolnośląskie)

KELNER - od 1 750 PLN

Obsługa klientów restauracji.
ZIOŁOPEX Sp. z o.o. - 2015-11-12 - Opatówek (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułow
KAPITAN Sp. z o. o. - 2016-01-08 - Dęblin (lubelskie)

KELNER - od 2 850 PLN

obsługa gości indywidualnych ora obsługa imprez gastronomicznych
"ORBIS" S.A. - 2016-09-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed