Praca KELNER Gąsawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gąsawa, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gąsawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Składowa 4, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wszystkie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Żnin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żnin

Ulica pracodawcy: Składowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 1 750 PLN

Prace biurowe, prace związane z zawodem
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGRODNICZY - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA - SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Sprzedaż i dostarczanie owoców i warzyw do sklepów, prowadzenie samochodu dostawczego do 3,5 tony
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Płużnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 860 PLN

pracownik produkcjioferta dla osób do 30 roku życiaprodukcja jelit naturalnych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Jarosław (podkarpackie)

ZBROJARZ - od 1 250 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

opracowywanie strategii sprzedaży oraz planu działania, pozyskiwanie zamówień oraz klientów i partnerów biznesowych, sporządzanie i przeprowadzanie ankiet, budowa bazy danych oraz tworzenie nowych projektów sprzedażowych i kanałów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Olkusz (małopolskie)

DORADCA UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

Sprzedaż ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, na życie, pozyskiwanie klientów, bieżąca obsługa biura. Wymagania: wykształcenie średnie, komunikatywność, zaświadczenie o niekaralności, zarejestrowanie własnej działalności gospodarczej
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Przybiernów (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

prace księgowe i administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Poczołków (opolskie)

BARISTA - od 1 900,6 PLN

obsługiwanie ekspresu oraz innych urządzeń gastronomicznych, obsługiwanie klienta,przygotowywanie,serwowanie i sprzedawanie kawy,napojów kawowych, przyjmonanie dostaw,produktów oraz półproduktów potrzebnych do przygotowania pozycji występujących w mwnu restauracji
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż artykułów dziecięcych
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Kurza Góra (wielkopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 1 850 PLN

Prace malarskie, tapetowanie, szlifowanie ścian
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kościeliska (opolskie)

KIEROWCA KAT. B (Z) - od 1 750 PLN

rozwożenie pizzy, dostawa produktów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Tarnów (małopolskie)

x
kontakt przez PUP - 2015-06-29 - Białystok (podlaskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Mirosławiec (zachodniopomorskie)

TECHNIK MECHANIK-OPERATOR GIETARKI - od 1 850 PLN

obsługa i konserwacja gietarki do materiałów termoplastycznych, wyginanie, gięcie oraz zgrzewanie materiałów typu: plexi, poliwęglan, polistyren, poliester i polichlorek winylu.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Chełm (lubelskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALI - do 12 PLN

OBSŁUGA I KONSERWACJA MASZYN; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI MASZYN MECHANICZNYCH, 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I JĘZYKA NIEMIECKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; ROZKŁAD CZASU PRACY: CZAS POTRZEBNY DO WYKONANIA ZLECENIA; PRACA RÓWNIEŻ W WOLNE DNI;
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

sprzedaż kosmetyków, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Kraśnik (lubelskie)

ŚLUSARZ- MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 13,5 PLN

wykształcenie średnie techniczne, doświadczenie min. 3 lata, czytanie rysunku technicznego, montaż i naprawa urządzeń technicznych oraz obróbka metali na zimno, cięcie i kształtowanie prętów
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER (SERWISANT URZĄDZEŃ KLIMATYZOWANYCH I WENTYLACYJNYCH) - od 2 500 PLN

montaż klimatyzacji i wentylacji, serwis i konserwacja klimatyzacji i wentylacji)
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Kraków (małopolskie)

KOORDYNATOR PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie środków w działalności fundacji w tym realizacja/ koordynowanie projektów.Praca na terenie Łodzi, Polski i Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Łódź (łódzkie)