Praca KELNER Biłgoraj Firma Handlowa "ABC" Dariusz Blicharz

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: - obsługa klientów restauracji- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień- wydawanie potraw i napojów

Data publikacji: 2016-06-02

Lokalizacja: Biłgoraj (lubelskie)

Pracodawca: Firma Handlowa "ABC" Dariusz Blicharz

Włosiankarska 2, 23-400 Biłgoraj, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów restauracji- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień- wydawanie potraw i napojów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biłgoraj

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: biłgorajski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Biłgoraj

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowa "ABC" Dariusz Blicharz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: biłgorajski

Gmina pracodawcy: Biłgoraj

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biłgoraj

Ulica pracodawcy: Włosiankarska

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
stacja paliw ,myjnia samochodowa,hotel,sklep spoż.przem

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa klientów, wydawanie posiłków
"ODEJEWSKI - ODAN" Sp. z o.o. Sieroczyn - 2015-11-24 - Sieroczyn (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Zalesie Gorzyckie (podkarpackie)

KELNER - od 12 PLN

Przyjmowanie zamówień i należności, obsługa klienta, podawanie jedzenia, sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Legionowo (mazowieckie)

Zgodnie z załączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Lipowa (śląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klienta przy barze i na sali konsumpcyjnej; dbałość o czystość i porządek na sali konsumpcyjnej, w toalecie dla klientów i przy barze; zbieranie i mycie naczyń po zakończonej obsłudze klienta oraz dbałość o czystość i porządek w zmywaniu naczyń.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Lubań (dolnośląskie)

Obsługa klientów
"MAR-TER" S.C. - TERESA PAGÓR, MIKOŁAJ PAGÓR - 2017-04-12 - Łeba (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości w kawiarnii, praca w godzinach popołudniowych
Firma Usługowo-Handlowa "ARGENTYNA" - 2016-11-29 - Zawiercie (śląskie)

Obsługa klienta, baru, przygotowywanie fast foodów, zmywanie naczyń.
CAFE EWA Stanisław Kaszałek - 2017-03-23 - Jaworzno (śląskie)

obsługa klienta
"WEKA" W. Karpiesiuk - 2016-06-24 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

Obsługa gości w restauracji.
Karczma Dębowa Michał Zawiślak - 2017-06-09 - Krasnobród (lubelskie)

KELNER - 1 850 - 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

przestrzeganie dyscypliny pracy; przestrzeganie zasad higienyosobistej a także utrzymywanie czystości w sali i na stołachkonsumenckich; umiejętne oraz ostrożne obchodzenie się zpowierzonym sprzętem; wykonywanie pracy zgodnie z zasadamitechniki obsługi; Dokumenty wymagane przez pracodawcę w trakcie rekrutacji: CV i ważna książeczka zdrowia
1.Ryszard Balkowski - PPUT Balkar, 2.P.U.T BALTUR s.c. Bonderowicz Andrzej, Balkowski Ryszard - 2017-01-09 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

przygotowywanie sali konsumenckiej: przygotowanie,udzielaniekonsumentowi informacji dotyczących jadłospisów i technologii ichprzyrządzania; doradzanie konsumentowi asortymentu potraw inapojów,przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich;pobieranie potraw z kuchni i przygotowywanie napojów; serwowaniepotraw i napojów; sporządzanie lub wykańczanie potraw w obecnościkonsumenta,grillowanie, posługiwanie się tacą, obsługiwanie maszyn iurządzeń np.: elektronicznych kas kelnerskich, kalkulatorów,komputerów,sprzątanie ze stołów inkasowanie należności, rozliczanie zpobranych potraw i napojów oraz dziennego utargu; utrzymywanieporządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad bhp, ppoż. isanitarno-higienicznych; propagowanie nowych wyrobów kulinarnych inapojów, praca w godz. 6-18/10-21
Kaja Sobczyk - 2017-05-04 - Opole (opolskie)

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-08-07 - Wysowa-Zdrój (małopolskie)

KELNER - do 13 PLN

Obsługa konsumenta.
kontakt przez PUP - 2017-08-07 - Kraków (małopolskie)

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Przedbórz (łódzkie)

KELNER - od 13 PLN

obsługa klientów
Agnieszka Filiks - 2017-09-01 - Nałęczów (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

- realizacja spotkań umawianych przez dział CALL CENTER
PROGRESS ACTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-03 - Biłgoraj (lubelskie)

praca przy wydawaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 11 - 13 PLN

obsługa gości, przygotowywanie drinków, sprzątanie
Firma Gastronomiczno - Eventowa - 2016-04-01 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Zgodny
Wojciech Borowski - 2016-05-04 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 2 500 PLN

wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie mile widziane, możliwość przyucznie, min. wysoka kultura osobista, miła aparycja.Zakres obowiązków: obsługa kelnersko-barmańska gości, serwowanie dań, przyrządzanie i podawanie koktajli, drinków i napojów bezalkoholowych, dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wawrzyniak Sp. z o.o. - 2017-01-27 - Perzyce (wielkopolskie)

KELNER - od 1 950 PLN

POSŁUGIWANIE SIĘ KASĄ FISKALNĄ, PROGRAMEM GASTRONOMICZNYM, OBSŁUGA GOŚCI, PRZYJMOWANIE REZERWACJI ORAZ ZAMÓWIEŃ GOŚCI, SERWOWANIE DAŃ ORAZ NAPOI, NAKRYWANIE DO STOŁU I DBAŁOŚĆ O WYSOKIE STANDARDY GASTRONOMICZNE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE KLIENTA;MIEJSCE PRACY: SZCZECIN;GODZINY PRACY: 06.00-14.00, 14.00-22.00;KONTAKT Z PRACODAWCĄ: C.V NA MAIL p.smuga (at) hotelewam.pl
GRUPA HOTELI WAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER - od 8 PLN

obsługa gości. baru, dbanie o czystość, robienie drinków
kontakt przez OHP - 2017-08-01 - Jabłonka (małopolskie)

Kelner
Stanica Wodna PTTK - Krutyń - 2016-02-18 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

KELNER - do 2 500 PLN

przygotowanie sali do obsługi gości, obsługa gości w restauracji
P.P.U.H.-IRENA Ucińska - 2017-06-29 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

Obsługa gości w zakresie prac kelnerskich, utrzymanie w czystości jadalni, obsługa ognisk, bankietów, wesel i imprez zorganizowanych.
DOMY WCZASOWE WAM SP. Z O. O. ODDZIAŁ WDW WAPLEWO - 2017-01-18 - Maróz (warmińsko-mazurskie)

1. Dawid Mirowski D2-HURT-DETAL 2. Restauracja Klimat - 2016-02-18 - Bytom (śląskie)