Praca KELNER-BARMAN Ruda Śląska "HAGA" Gabriela Glistak, Marta Glistak SPÓŁKA JAWNA

Stanowisko: KELNER-BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa baru, przygotowywanie drinków, podawanie posiłków, nakrywanie stolików, przygotowywanie dekoracji, prowadzenie ewidencji temperatury, mycia, dezynfekcji zgodnie z przepisami dobrych praktyk higienicznych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o czystość stanowiska pracy

Data publikacji: 2016-01-14

Lokalizacja: Ruda Śląska (śląskie)

Pracodawca: "HAGA" Gabriela Glistak, Marta Glistak SPÓŁKA JAWNA

Kłodnicka 95, 41-706 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa baru, przygotowywanie drinków, podawanie posiłków, nakrywanie stolików, przygotowywanie dekoracji, prowadzenie ewidencji temperatury, mycia, dezynfekcji zgodnie z przepisami dobrych praktyk higienicznych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o czystość stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner*

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_1: Barman

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Książeczka sanepidowska niekoniecznie aktualna, mile widziane doświadczenie jako kelner-barman.

Nazwa pracodawcy:
"HAGA" Gabriela Glistak, Marta Glistak SPÓŁKA JAWNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Ruda Śląska

Gmina pracodawcy: Ruda Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruda Śląska

Adres strony pracodawcy: www.kawiarniaas.rsl.pl

Ulica pracodawcy: Kłodnicka

Numer budynku pracodawcy: 95

Profil działalności pracodawcy: Prowadzenie lokalu gastronomicznego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*