Praca KELNER Biecz kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-08-18

Lokalizacja: Biecz (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Biecz, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biecz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - FLORYSTA - 997,4 PLN

- obsługa kasy fiskalnej - nauka,- nauka tworzenia bukietów,- kontakt z klientem.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Śródmieście
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

czytanie rysunków technicznych, prostowanie, cięcie, gięcie prętów, łączenie drutem lub spawanie i mocowanie prętów, łączenie i mocowanie w przestrzeni: siatek, drabinek, blach węzłowych, strzemion, rur, haków, uchwytów, montowanie zbrojeń o konstrukcji nośnej szkieletowej w belkach ściennych, montowanie i układanie zbrojeń w formach prefabrykatów takich jak: słupy, belki, płyty, biegi schodów,
kontakt przez PUP - 2017-07-19 - Marki (mazowieckie)

PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ - od 2 000 PLN

-obszar produkcji,-obszar sprzedaży,-prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

MONTER ELEKTRONIKI SAMOCHODOWEJ - od 2 000 PLN

legalizacja, kalibracja tachografów, montaż tachografów, pobieranie i archiwizacja danych z tachografów i kart kierowców
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Dobrzelów (łódzkie)

REFERENT ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER) Wykształcenie wyższe (do 6 m-cy po ukończeniu studiów); znajomość pakietu MS Offiece oraz jęz. angielskiego na poziomie B2, komunikatywność, um. współpracy w zespole; Zakres obowiązków: prace adm.-biurowe realizowane przez jednostkę, sporządzanie dokumentów, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, przyg. sprawozdań i raportów, obsługa klienta wew. i zew., współpraca z pozostałymi jedn. uczelni; jedna zmiana; miejsce stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Gliwice (śląskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 997,4 PLN

montarz instalacji wod.-kan.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Miechów (małopolskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

produkacja pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kwidzyn (pomorskie)

SPECJALISTA DS. KONFEKCJI - od 1 850 PLN

- pakowanie produktów gotowych i półproduktów,- zabezpieczanie wyrobów do transportu,- układanie produktów zgodnie z zamówieniem,- pakowanie i komplementacja towarów,- proste prace magazynowe oraz inne zadania pokrewne.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Zduny (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

prace remontowe, budowlane i porządkowe na terenie zakładu w Przytocznie
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Przytoczno (lubelskie)

CIEŚLA - od 1 000 PLN

Przygotowanie konstrukcji cieślarskiej do montowania
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Górzno (mazowieckie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

rozbiór drobiu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Międzyrzecz (lubuskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

EKSPERT DS. OBSŁUGI KLIENTÓW HURTOWYCH NA EUROPĘ I AFRYKĘ - od 8 000 PLN

Pozyskiwanie nowych kontrahentów międzynarodowych oraz utrzymywanie stałej współpracy z aktualnymi klientami firmy. Stałe monitorowanie rynku międzynarodowego oraz budowa indywidualnej oferty dla potrzeb klienta.
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Chrzanów (małopolskie)

REFERENT DS. TURYSTYKI - 997,4 PLN

obsługa klienta, prezentacja, sprzedaż ofert turystycznych, sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych komunikacji międzynarodowej, sprzedaż ubezpieczeń turystycznych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Płock (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM - 997,4 PLN

Zapoznanie się z charakterem i zasadami firmy oraz BHP.Nauka oznakowania produktów. Nauka sposobów pakowania. Magazynowanie. Przygotowanie produktów do produkcji. Obsługa linii produkcyjnej.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KRAWIEC - 997,4 PLN

Krawiec - krawiectwo lekkie
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wola Kiedrzyńska (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Praca w biurze rachunkowym, prowadzenie rozliczeń podatkowych, wprowadzanie danych do systemu FK, prowadzenie KPiR. Wymagania: wykształcenie min średne, kierunek rachunkowość i finanse, umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Wejherowo (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łagiewniki (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY DS TYNKÓW DEKORACYJNYCH - do 1 850 PLN

Nakładanie tynków dekoracyjnych wewnętrznych. Miejsce pracy: Wrocław , teren Polskie ( pełne oddelegowanie)Kontakt z pracodawcą telefonicznyOferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, bezpośredni kontakt z klientem, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY -REF. - od 1 900 PLN

Granulowanie aluminium, aby zmniejszyć jego objętość i ułatwić transport w celu odsprzedaży, podawanie materiałów do maszyny, segregowanie odpadów, składowanie, przygotowywanie stanowiska do pracy oraz porządkowanie po pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 997,4 PLN

Mechanik samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KIEROWNIK DZIAŁU BADAWCZO-ROZWOJOWEGO - od 14 000 PLN

nadzór i kierownictwo nad działem badań i rozwoju
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Ustroń (śląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

wykonywanie mebli na proste zamówienia
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Bolechowice (świętokrzyskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 18 PLN

Sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

pomiar zbieżności i geometrii kół w pojazdach, wymiana ogumienia, naprawy mechaniczne pojazdów - pod nadzorem opiekuna
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Radzyń Podlaski (lubelskie)