Praca KELNER Biecz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Biecz, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biecz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. B (Z) - od 2 300 PLN

Rozwożenie pieczywa
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Żabno (małopolskie)

STAŻ - WULKANIZATOR - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń sprzątających
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Kozłów (małopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Chrzanów (małopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Olkusz (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

-praca na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Tomaszkowice (małopolskie)

INFORMATYK W WYDZIALE ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNYM I SPRAW OBYWATELSKICH - 997,4 PLN

1. Zapoznanie z przepisami bhp i p.poż.2. Zapoznanie ze strukturą organizacyjną Starostwa Powiatowego w Łęczycy:- regulamin organizacyjny-regulamin pracy- instrukcja kancelaryjna.3. Obsługa urządzeń biurowych (telefon, faks, komputer, kserokopiarka).4. Usuwanie drobnych awarii komputerowych.5. Instalowanie nowego oprogramowania.6. Konserwacja sprzętu komputerowego.7. Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i wykorzystania sprzętu komputerowego.8. Wgrywanie aktualizacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Łęczyca (łódzkie)

POMOCNIK KUCHARZA M/K - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 2 000 PLN

obsługa maszyny,przygotowanie materiału
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Nowa Wieś Pałucka (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

szycie konfekcji damskiej
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- oferta stażu realizowana z ( Algorytm) wymagania: wykształcenie średnie mile widziane ekonomiczne, obsługa komputera, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Nowy Sącz (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI - do 1 850 PLN

montaż konstrukcji stalowych i obudowa,prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Wadowice (małopolskie)

DYREKTOR ODDZIAŁU - od 20 000 PLN

Zarządzanie polskim oddziałem spółki japońskiej, ustalanie strategii firmy, planowanie działań i budżetu.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Balice (małopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

Nauczyciel przedszkola- opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Ryczów (małopolskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 1 850 PLN

Przygotowanie produktu i maszyny do pracy, ustawienie wtryskarki, wykonanie detalu, konfekcjonowanie gotowego produktu
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW (Z) - do 1 850 PLN

tankowanie pojazdów, obsługa klienta, utrzymanie porządku na stanowisku pracy i na zewnątzr budynku
kontakt przez PUP - 2016-12-03 - Łukanowice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, prace porządkowe. Praca w Czechowicach-Dziedzicach. Oferta skierowana dla osób bezrobotnych z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

SPECJALISTA DS. OPIEKI NAD KLIENTEM-PRZEDŁUŻANIE LICENCJI(RENEWAL ACCONTS MANAGER) - 6 000 - 7 500 PLN

budowanie, rozwój i zarządzanie siecią kontaktów w celu zwiększenia sprzedaży odnowień istniejących licencji na oprogramowanie firmy Aptean. Firma Aptean zajmuje się tworzeniem, wdrażaniem oraz utrzymaniem oprogramowania klasy CRM, ERP, do obsługi produkcji oraz do obsługi łańcucha dostaw. Szczegółowe portfolio produktów obejmuje ponad 30 rozwiązań i ciągle rośnie.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA- HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej oraz komputera
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu zajęć dydaktycznych , wychowawczych i opiekuńczych z dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Rzeszów (podkarpackie)

ANALITYK KONTROLINGOWY FABRYK - od 8 197 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:-sporządzanie rocznych raportów budżetowych, z uwzględnieniem odchyleń kosztów zmiennych (dla dwóch kategorii cenowych: Leaf, a także pośrednich & bezpośrednich kosztów materiałowych) dla przypisanych fabryk,-comiesięczną kontrolę i monitorowanie stanu odchyleń kompensatora statycznego, przy jednoczesnym tworzeniu i raportowaniu odpowiednich prognoz kroczących,- monitorowanie tendencji dotyczących wzrostu kosztów w dziale produkcji (dla kategorii Leaf i DIM), z osobą tą fabryki kontaktować się będą w sposób bezpośredni, w przypadku wymogu klaryfikacji lub podjęcia działań uzupełniających,-gromadzenie istotnych informacji, przygotowywanie analiz/ raportów ad-hoc, dotyczących bilansu kosztów, wspierających zarówno zarządzanie operacjami, jak i gospodarkę finansową firmy, w trakcie procesu podejmowania decyzji, -udział w doskonaleniu procesów finansowych, przez wspieranie kontroli nadzoru w dziedzinie identyfikacji obszarów wymagających poprawy (z punktu widzenia jakości i efektywności) i formułowanie rozwiązań tyczących się budżetu, analiz finansowych, procesów raportowania.
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Kraków (małopolskie)

GÓZD 02S/16 - POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Karszówka (mazowieckie)

KIEROWNIK PRODUKCJI - 2 000 - 5 000 PLN

Zarządzanie produkcją mebli, tapicerka.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Kamionka Mała (małopolskie)

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO - od 1 850 PLN

Kontakt z klientem na rynku rosyjskim i ukraińskim, tworzenie stron internetowych, reklam
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Oferta dla osób powyżej 50 roku życia. Branża budowlana.Rozwożenie materiałów budowlanych do sklepów i hurtowni.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Łódź (łódzkie)

PŁYTKARZ - od 20 PLN

Układanie płytek. Praca w delegacji- teren całej Polski. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Świerczów (podkarpackie)