Praca KELNER-BARMAN Topola Królewska Restauracja "KRÓLEWSKA" Jolanta Andrysiak

Miejsce pracy:
99-100 Topola Królewska 37a, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Topola Królewska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łęczyca

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: chęć do pracy

Nazwa pracodawcy: Restauracja "KRÓLEWSKA" Jolanta Andrysiak

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

H. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy (MK)

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: H. Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 31

Nazwisko osoby zgłaszającej: Halina Pisarkiewicz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*