Praca KELNER/BARMAN Chomiąża Szlachecka kontakt przez OHP

Chomiąża Szlachecka, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: kelner/barman

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12zł/h

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chomiąża Szlachecka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie jako kelner, kultura osobista, otwartość, przyjazne usposobienie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Żnin

Browarowa 14, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Żnin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żnin

Ulica pracodawcy: Browarowa

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: hotele

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Żnin

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.01.2016