Praca KELNER-BARMAN Lidzbark Warmiński Zajazd WIKA Elwira Grzelak Lidzbark Warmiński

Mikołaja Kopernika 33, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: obsługa konsumenta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lidzbark Warmiński

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lidzbark Warmiński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa klienta

Nazwa pracodawcy: Zajazd WIKA Elwira Grzelak Lidzbark Warmiński

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Ulica pracodawcy: Dębowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.12.2015