Praca KELNER - BARMAN Jaworzno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER - BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaworzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jaworzno

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
cierpliwość, podzielność uwagi, zmysł estetyczny, komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Północna 9b, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jaworzno

Gmina pracodawcy: Jaworzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jaworzno

Ulica pracodawcy: Północna

Numer budynku pracodawcy: 9b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - ART. BUDOWLANE - od 1 850 PLN

sprzedaz art. budowlanych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Młoszowa (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

wyszukiwanie potencjalnych dostawców materiałów budowlanych na rynku Ukraińskim, analizowanie cen i warunków dostawy, negocjowanie warunków dostaw z kontrahentami m.in. Ukraińskimi
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Chojnice (pomorskie)

OSOBA REPREZENTUJĄCA ZAGRANICZNEGO PRZEDSIĘBIORCĘ W ODDZIALE - do 1 000 PLN

Kupno, sprzedaż lub wynajem nieruchomości, odbieranie połączeń i doradztwo dla klientów z regionów wschodnich (Rosji, Ukrainy, Białorusi), wyświetlanie obiektów, zawieranie umów, przygotowywanie dokumentów niezbędnych przy przeprowadzaniu transakcji. 1/2 etatu.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - 997,4 PLN

skłądanie opakowań jednostkowych,układanie opakowań zbiorczych na paletach.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Zambrów (podlaskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

doradztwo finansowe
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Płońsk (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

pomoc w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Mosina (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - do 1 850 PLN

Znajomośc techniki sprzedaży, współpraca w zespole ukraińskajęzycznym, prowadzenie bazy danych, sporządzanie raportów
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Wrocław (dolnośląskie)

FREZER - od 1 850 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

POMOCNIK OGRODNIKA - od 925 PLN

koszenie trawników, urządzanie ogrodów, sadzenie roślin, prace brukarskie
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Mirsk (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGUJĄCY SKLEP INTERNETOWY - od 2 057,97 PLN

obsługa sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Malbork (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta z zastosowanoem kasy fiskalnej, przyjmowanie i wycena towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Twardogóra (dolnośląskie)

ASYSTENT ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

tworzenie bazy danych,tworzenie materiałów szkoleniowych,redagowanie tekstów,kontakt telefoniczny z organizacjami szkolącymi
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Chrzanów (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa klientów stacji
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Goryszewo (kujawsko-pomorskie)

WAGOWY/A - od 2 000 PLN

Ważenie wędlin, mięsa
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Patoki (łódzkie)

BARMAN - od 13 PLN

Obsługa klienta przy barze, przygotowywanie drinków, napojów gorących, obsługa kasy fiskalnej itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Gródek nad Dunajcem (małopolskie)

MENEDŻER KUCHNI EGZOTYCZNYCH AZJATYCKICH - do 2 500 PLN

KIEROWANIE PRACY KUCHARZY ORAZ NADZÓR NAD PRZESTRZEGANIEM W MENU KUCHNI ZASAD TRADYCJI I SPECJALISTYCZNYCH PRZYPRAW STOSOWANYCH W RESTAURACJACH EGZOTYCZNYCH AZJATYCKICH (POROZUMIEWANIE SIĘ W JĘZYKACH: ANGIELSKIM, TAJSKIM, HINDUSKIM); WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI REGIONALNYCH KRAJÓW AZJATYCKICH, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, HINDUSKIEGO, TAJSKIEGO, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DS KSIĘGOWO-ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

wykonywanie podstawowych czynności w biurze LGd
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR KOPARKI - do 1 850 PLN

obsługa koparki na placach budowy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Zgorzelec (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

PROWADZENIE DOKUMENTÓW BIUROWYCH, AKT
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Sobolew-Kolonia (lubelskie)

PAKOWACZ - do 1 850 PLN

Pakowanie art. spożywczych dla niemowląt
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Chorzów (śląskie)

MONTER SYSTEMÓW SUCHEJ ZABUDOWY - od 1 850 PLN

montowanie ścianek z płyt, montowanie płyt szafotowych, mntaż systemów podłogowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Jutrosin (wielkopolskie)

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gliwice (śląskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 1 850 PLN

nauczanie języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ujazd (łódzkie)

ASYSTENT ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI - od 2 000 PLN

-windykacje należności,-korespondencja z członkami wspólnot mieszkaniowych, -dekretowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK WYLĘGARNI DROBIU - od 1 100 PLN

- nakładanie jaj, pomoc w wylęgarni, naświatlanie jaj, wywóz jaj do klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Kościerzyna (pomorskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed