Praca KELNER-BARMAN Janów P.W. UNIPRON / ZAJAZD TRZY DĘBY Henryk Wójtowicz

Miejsce pracy:
Lubelska 1, 22-151 Janów, powiat: chełmski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta w restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Janów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chełmski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chełm

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: aktualna książeczka zdrowia

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: komunikatywność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
-1 rok stażu pracy lub doświadczenia zawodowego jako kelner, barman,-aktualna książeczka zdrowia,-brak możliwości dojazdu komunikacją miejską w godzinach popołudniowych,-kontakt tel. 82 563 33 44 lub osobisty+CV w siedzibie pracodawcy: 22-151 Staw, Janów, ul.Lubelska 1- ZAJAZD TRZY DĘBY

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
P.W. UNIPRON / ZAJAZD TRZY DĘBY Henryk Wójtowicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: chełmski

Gmina pracodawcy: Chełm

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Janów

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: hotele i podobne obiekty zakwaterewonia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*