Praca KELNER/BARMAN Czaplinek SKLEP SPOŻYWCZO-WARZYWNY J. Szpakowska

Rzeźnicka 11, 78-550 Czaplinek, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, czystość na stanowisku pracy, współpraca z personelem, higiena osobista

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 13:00 do 22:00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czaplinek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czaplinek

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętności: punktualność, uczciwość, dyspozycyjność, dbry kontakt z klientem, higiena pracy i osobista.mile widziane doświadczenie zawodowe,języki obce: niemiecki i angielski - podstawowy

Nazwa pracodawcy: SKLEP SPOŻYWCZO-WARZYWNY J. Szpakowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Jana Kochanowskiego 2-4, 78-550 Czaplinek, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 13:00 - 22:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Czaplinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czaplinek

Ulica pracodawcy: Jana Kochanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 2-4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*