Praca KELNER/BARMAN Augustów kontakt przez OHP

Stanowisko: KELNER/BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Według stanowiska m.inn.: sprawna i szybka obsługa klientów restauracji, dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień, uzupełnianie zapasów, rozliczanie kasy po zakończeniu pracy.

Data publikacji: 2016-04-04

Lokalizacja: Augustów (podlaskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
Według stanowiska m.inn.: sprawna i szybka obsługa klientów restauracji, dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień, uzupełnianie zapasów, rozliczanie kasy po zakończeniu pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie do uzgodnienia

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Augustów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1: niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_2: rosyjski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Badania Sanepidu

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Augustów

Kard. Wyszyńskiego 3a, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: augustowski

Gmina pracodawcy: Augustów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Augustów

Ulica pracodawcy: Kard. Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 3a

Profil działalności pracodawcy: handel, placówki gastronomiczne, hotel

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Augustów

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*