Praca KELNER-BARISTA Żywiec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z dołączonym do wnisku programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-BARISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż herbat, kaw i prezentów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

OPIEKUNKA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W DRODZE DO SZKOŁY - STAŻ - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi w trakcie transportu z domu do szkoły i w drodze powrotnej, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Żarki (małopolskie)

CONSTRUCTION ELECTRIC MANAGER - MENADŻER DS. ELEKTRYCZNYCH ETAPU BUDOWY - od 10 000 PLN

Kontrola i nadzór nad instalacjami elektrycznymi w budowanej fabryce baterii do samochodów elektrycznych. raportowanie postępu prac w języku koreańskim. Jedna zmiana, umowa na czas określony.
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 000 PLN

Sprzedaż produktów firmy.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Piastów (mazowieckie)

ŚLUSARZ MECHANIK - od 2 000 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ - od 1 850 PLN

Edukacja w-f w szkole podstawowej, zajęcia korekcyjne, nauka pływania, trenowanie szkolnej drużyny piłkarskiej. WYMAGANE: wykształcenie wyższe - AWF, uprawnienia trenerskie - piłka nożna, uprawnienia instruktorskie do nauki pływania, staż pracy w szkole podstawowej - min. 3 lata.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO DO 3,5 T/PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Białogard (zachodniopomorskie)

KONSERWATOR URZADZEŃ MELIORACYJNYCH - od 1 850 PLN

Oferta z Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu: http://www.pupgliwice.intracom.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/roboty_publiczne.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; koszenie kosa spalinową; zakres obowiązków: wykaszanie skarp rowu, oczyszczanie dna rowu z namułu, plantowanie, usuwanie zakrzaczeń; jedna zmiana; miejsce pracy: teren gminy Gierałtowice
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gierałtowice (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomoc przy wykonywaniu prac związanych z posadowieniem fundamentów, montażem domów prefabrykowanych szkieletowych
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Żuków (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż odzieży nowej i używanej
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Głogów (dolnośląskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Wrocław (dolnośląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

zapoznanie ze specyfika pracy w DPS dla osób przewlekle psychicznie chorych, sprzątanie w pokojach, łazienkach i korytarzach, pisanie raportów, nauka podstawowych czynnosci w zakresie obsługi osoby niepelnosprawnej ( mycie, karmienie, pielęgnacja, toaleta osobista)
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Rogożewek (mazowieckie)

POMOC BIUROW-LABORATORYJNA - od 925 PLN

wykonywanie prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Złotoryja (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Galewice (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

obsługa zaplecza gospodarczego oraz zmywalni, pomoc w obsłudze kuchni, dbałość o wygląd i estetykę dań
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Ruda (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 200 PLN

Mechanik samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Ostrzyce (pomorskie)

STAŻ/FP/ - ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

sporządzanie projektów pism procesowych
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Pielęgnacja i wykonywanie zabiegów na twarz, pedicure, manicure hybrydowy, wykonywanie paznokci żelowych, henna rzęs i brwi + regulacja i depilacja.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Kęty (małopolskie)

MŁODSZY DORADCA KLIENTA POWE II - 997,4 PLN

Nauka: wybierania produktów lub usług dla konkretnego klienta, przygotowywania oferty dla klienta, prezentowania oferty, prowadzenia dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Gdynia (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Działoszyn (łódzkie)

PRACOWNIK DS. UBEZPIECZEŃ (30-) - od 2 000 PLN

prace biurowe związane z obsługą klientów, wprowadzanie danych do komputera, rozmowa telefoniczna z klientami i agentami ubezpieczeniowymi, sprzedaż ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW PRÓSZENIA SZYLDÓW EMALIOWANYCH - od 1 850 PLN

czynności związane z wykonywaniem szyldów w pracowni emalierskiej, utrzymanie porządku w miejscu pracy, wykonywanie poleceń przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Łazy (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Myszyniec (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

pozyskiwanie klientów dla firmy w Polsce oraz w krajach byłego ZSRR, głównie w Uzbekistanie
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Piaseczno (mazowieckie)

1640U SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Radom (mazowieckie)

KURIER KIEROWCA - od 1 850 PLN

Kurier kierowca
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Rawicz (wielkopolskie)