Praca KASJER Tarnowskie Góry "CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kościuszki Tadeusza 5, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,02 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11,02 PLN/godz

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy:
"CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Kościuszki Tadeusza, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Kościuszki Tadeusza

Profil działalności pracodawcy:
PRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy