Praca KASJER - SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW Kalisz OLKOP HURTOWNIA OLEJÓW I PALIW GABRIEL KROPKOWSKI

WROCŁAWSKA 52, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta na stacji paliw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kalisz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kalisz

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: DOŚWIADCZENIE W HANDLU

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
MILE WIDZIANA UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KASY FISKALNEJ

Nazwa pracodawcy:
OLKOP HURTOWNIA OLEJÓW I PALIW GABRIEL KROPKOWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z pracoawcą oraz przesłanie CV na adres e-mail: zatrudnienie (at) paliwaolkop.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kalisz

Gmina pracodawcy: Kalisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kalisz

Ulica pracodawcy: WROCŁAWSKA

Numer budynku pracodawcy: 52

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*