Praca KASJER - SPRZEDAWCA Świnoujście kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER - SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: .

Data publikacji: 2016-08-05

Lokalizacja: Świnoujście (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świnoujście

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świnoujście

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Wojska Polskiego 1/2a, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Świnoujście

Gmina pracodawcy: Świnoujście

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świnoujście

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.08.2016

Podobne oferty pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

1. Przyjmowanie wniosków na świadczenia rodzinne i świadczenie wychowawcze na nowy okres zasiłkowy 2017/2018.2. Pomoc przy kompletowaniu dokumentów osób ubiegających się o świadczenia rodzinne i świadczenie wychowawcze.3. Pomoc przy prowadzeniu korespondencji Ośrodka.4. Inne prace zlecone przez Kierownika.
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Łęczyca (łódzkie)

OPERATOR MASZYN WŁÓKIENNICZYCH (DOFINANSOWANIE WYNAGRODZENIA ZA ZATR. OSOBY, KTÓRA UKOŃCZYŁA 60 ROK ŻYCIA) - 1 850 - 2 000 PLN

dofinansowanie wynagrodzenia za zatr. osoby, która ukończyła 60 rok życiaobsługa linii produkcyjnej, produkującej włókninę, praca przy załadunku wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

Wykonywanie kompozycji kwiatowych. Przyjmowanie zamówień od klientów.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MONTER MEBLI - od 2 000 PLN

pomoc przy produkcji mebli
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Sierakowo (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Pomoc dla nauczyciela w opiece nad dziećmi, pomoc przy ubieraniu dzieci, prace porządkowe, dekoracje sali dziennego pobytu dzieci, pomoc dla nauczyciela w zakresie realizacji podstawy programowj wychowania przedszkolnego.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów.Godziny pracy: 12.00-24.00 przez 2 dni i 2 dni wolnego.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Częstochowa (śląskie)

POMOC DOMOWA - od 600 PLN

Prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, zakupy
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

przygotowanie gruntu do wysiewów trawy itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Świętochłowice (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Staż dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Rzeszowie z ustalonym II profilem pomocy .zakres obowiązków :zapoznanie się z asortymentem oraz dokumentacją dotyczącą przyjmowania i wydawania towaru,-przygotowywanie towaru dla klientów w oparciu o dokumenty magazynowe,przyjmowanie towarów od dostawców zgodnie z dowodami dostawy,-dbanie o przwidłowe zabezpieczenie towaru ,- urtzymanie porządku na magazynie , - obsługa załadunków i rozładunków przy wykorzystaniu wózków widłowych,- poznanie zasad bieżącego inwentaryzowania towarów.Prosimy o wysyłanie aplikacji na e-mail : praca1 (at) boz.pl
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Rzeszów (podkarpackie)

POWER:SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY SZKOLEŃ+ - 997,4 PLN

Staż z PO WER na 6 miesięcy dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: Kolumba 86GODZ.PR.: 8-16WYMAGANIA ORGANIZATORA: wykształcenie wyższe, biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, punktualność, rzetelność, umiejętność współpracy w grupie, mile widziane doświadczenie w sprzedaży/telemarketingu
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Kompletowanie i odbieranie towaru z produkcji, dostarczanie surowca na produkcję z magazynu, przyjmowanie dostaw, wprowadzanie danych do programu komputerowego, dbanie o porządek na magazynie, wystawianie dokumentów związanych z gosp. magazynową.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI WAGI - od 2 450 PLN

ważenie towaru zgodnie z zamówieniem, dbanie o zachowanie standardów jakościowych
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

INSPEKTOR DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów w zakresie korzystania z usług. Sprzedaż usług, Prowadzenie spraw kasowo-finansowych, sporządzanie raportów kasowych. Udzielanie informacji o świadczonych usługach. Obsługa kas fiskalnych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. IT - 997,4 PLN

specjalista ds. IT
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Świdnica (lubuskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - do 1 850 PLN

Sprzedaż leków i art. medycznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Lubaczów (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

BIOTECHNOLOG, BIOLOG, DIETETYK, TECHNOLOG ŻYWNOŚCI - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Żywiec (śląskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców towarów w Chinach i w Polsce, nawiązywanie kontaktów handlowych, monitorowanie rynku, nadzór nad magazynem, sprzedaż hurtowa i detaliczna, tworzenie raportów
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

prace w lesie
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wieściszowice (dolnośląskie)

PRACOWNI BUDOWLANY - od 1 000 PLN

Prace remontowo budowlane: gładzie, stelaże sufity, glazura, tynkowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO - KSIĘGOWYM - od 4 700 PLN

Obsługa klientów francuskojęzycznych, księgowanie faktur, kontrola sald rachunków klientów.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Łódź (łódzkie)

ANALITYK BIZNESOWY - 997,4 PLN

Analityk biznesowy
kontakt przez PUP - 2017-02-18 - Częstochowa (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU HANDLOWEGO - od 1 850 PLN

planowanie kalendarza promocji , przygotowywanie działań promocynjnych dla sprzedaży poszczególnych marek towarów, przygotowywanie materialów promocyjnych (zdjęć do katalogów)
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Łask (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

SPRZEDAŻ TOWARÓW , DBANIE O CZYSTOŚĆ, ZAMÓWIENIA TOWARÓW, PRZYJMOWANIE DOSTAW
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Ruda Śląska (śląskie)

TECHNIK ORGANIZACJI PRODUKCJI - 997,4 PLN

Technik organizacji produkcji
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Częstochowa (śląskie)

IMPREGNOWACZ-NASTAWIACZ MASZYN - od 2 000 PLN

ustawianie maszyn produkcyjnych, konserwacja części zamiennych, impregnacja sieci, sznurów lin
kontakt przez PUP - 2017-07-11 - Korsze (warmińsko-mazurskie)

przyjmowanie i układanie towaru, utrzymywanie porządku ma stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Nowe (kujawsko-pomorskie)