Praca KASJER-SPRZEDAWCA Rawa Mazowiecka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, kasy fiskalnej, donoszenie towaru, zamawianie towaru.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rawa Mazowiecka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

1-go Maja 1A, 96-200 Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: rawski

Gmina pracodawcy: Rawa Mazowiecka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rawa Mazowiecka

Ulica pracodawcy: 1-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 1A

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych w wyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA-KELNER - od 1 860 PLN

panowanie nad prawidłowym funkcjonowaniem części restauracyjno-pubowej,czuwanie nad prawidłowym przebiegiem świadczonych usług gastronomicznych,odpowiedzialność za pełny przebieg programu komputerowego oraz bieżące wprowadzanie poprawek i zmian,przyjmowanie gości,wystawianie rachunków i przyjmowanie należności gotówkowych gości,h.współpraca z innymi pracownikami lokalu,i.przyjmowanie i przekazywanie gotówki przed rozpoczęciem i zakończeniem zmiany,j.przygotowywanie sali konsumpcyjnej co obejmuje w szczególności nakrycie stołów, przygotowanie sztućców i naczyń;k.doradztwo w zakresie oferty gastronomicznej Zleceniodawcy;l.przyjmowanie zamówień i przekazywanie ich dalej, zgodnie z organizacją w miejscu wykonywania przedmiotu niniejszej umowy;m.podawa
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż bezpośrednia. Obsługa klienta. Sprzedaż na kasie fiskalnej. Dbanie o wizerunek sali zgodnie z wymaganiami firmy.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Izbicko (opolskie)

1099U - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Radom (mazowieckie)

STAŻ - SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

utrzymywanie obiektu w czystości ,mycie okien, segregowanie odpadów
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Chorzów (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie lub zawodowe, czynności związane z pracą w kuchni, skierowanie z PUP, osoba do 30 roku życia,
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KONSERWATOR TAPICERKI - od 1 800 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

KONSERWATOR (STAŻ) - 997,4 PLN

udział w wymianie wodomierzy, wymiana armatury wodociągowej
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Księginice (dolnośląskie)

STARSZY KOORDYNATOR DS. EKSPORTU. - od 7 000 PLN

Koordynowanie i nadzorowanie eksportu produktów. Poszuukiwanie kontarhentów, kontakt z kontrahentami w języku hiszpańskim.
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Łódź (łódzkie)

kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Chocianów (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

pozyskiwanie kontrahentów w Uzbekistanie w zakresie sprzedaży artykułów użytku domowego
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Piaseczno (mazowieckie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

obsługa systemów informatycznych, utrzymanie w sprawności oprogramowania i sprzętu, dokonywanie napraw bieżących oraz usuwanie drobnych usterek sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Mielec (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 13 PLN

Prace porządkowe na cmentarzu, drobne prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Trzebnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

Sprzedawcaoferta pracy dla osób do 30 roku życiaobsługa klienta, sprzedaz towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Jarosław (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 500 PLN

Odpowiedzialność za transport betonu, kontrola załadunku i rozładunku, dbanie o dobry stan techniczny samochodu oraz czystość. Prowadzenie dokumentacji przewozowej i innej, zgłaszanie usterek, tankowanie auta zgodnie z procedurami pracodawcy, wyjazdy z produktem na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. System pracy wg karty kierowcy.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTAŻYSTA ROWERÓW - od 1 850 PLN

wykonywanie montażów rowerów
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wieluń (łódzkie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Sprzedawca w stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Moskorzew (świętokrzyskie)

KELNER/KA - od 2 200 PLN

Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Gdynia (pomorskie)

SPAWACZ - od 15 PLN

Spawanie konstrukcji stalowej rury
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Zdzieszowice (opolskie)

KUCHARZ / KUCHARKA - od 12 PLN

przygotowywanie dań kuchni polskiej
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Sosnowiec (śląskie)

OPERATOR LINII MALARSKIEJ - od 12 PLN

Zawieszenie i zdejmowanie elementów na linii malarskiej. Pakowanie i kontrola jakości. Obsługa pieca do wypalania ramek i czyszczenie sprzętu do linii malarskiej
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 2 300 - 2 500 PLN

Prace ogólnobudowlane, wykończenie płyt kartonowo-gipsowych, prace konserwatorkie.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Gdańsk (pomorskie)

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY - od 1 750 PLN

dignostyka komputerowa, mechanika samochodowa
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Radzanów (mazowieckie)

FLORYSTA- STAŻ - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Warszawa (mazowieckie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

prowadzenie rozliczeń
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

UBOJOWY - od 1 950 PLN

ubój trzody wieprzowej
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Zdrzewno (pomorskie)