Praca KASJER-SPRZEDAWCA Mrągowo MALMO Market "INTERMARCHE" Sp. z o.o.

Mazurskie 40, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta na sali sprzedaży, ekspozycja towarów, obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mrągowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mrągowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mrągowo

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: MALMO Market "INTERMARCHE" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CVAktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznychOrzeczenie o niepełnosprawności

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: mrągowski

Gmina pracodawcy: Mrągowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mrągowo

Ulica pracodawcy: Mazurskie

Numer budynku pracodawcy: 40

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*