Praca KASJER - SPRZEDAWCA (MAŁOMICE) Małomice DINO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
67-320 Małomice, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Obsługa kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów, praca na stoisku mięsnym, dbanie o czystość i porządek na markecie, obsługa klientów zgodnie ze standarami firmy DINO, praca w zespole.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA (MAŁOMICE)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Małomice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Małomice

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia.

Nazwa pracodawcy:
DINO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Adres pracodawcy:
67-320 Małomice 122, powiat: żagański, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv lub skierowanie z PUP.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Małomice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Małomice

Adres strony pracodawcy: www.marketdino.pl

Numer budynku pracodawcy: 122

Profil działalności pracodawcy: sklep - market DINO

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy