Praca KASJER - SPRZEDAWCA Krosno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Obsługa ksay fiskalnej, towarowanie, sprzedaż

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Krosno

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość obsługi kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Bieszczadzka

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: handel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.05.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 950 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Indii, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku hindi i angielskim
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI I RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

obsługa administarcyjno-księgowa dokumentacji finasowej
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Cieszyn (śląskie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH - od 1 850 PLN

montaż płyt kartonowo-gipsowych, montaż sufitów podwieszanych. Prac na terenie Cz-wy i wg. zleceń.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Częstochowa (śląskie)

ELEKTRYK (MONTER ELEKTRONIK) - od 1 900 PLN

Instalacja i uruchamianie urzadzeń elektrycznych wg dokumentacji, pomiarparametrów elementów układów i yzrazdaeń elektrycznych, wykonywanie połeczenelektrycznych, wykonywanie prac z zakresu obrobki ręcznej.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Proszowice (małopolskie)

MONTER - PRESER TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

obróbka i montaż detali
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 463 PLN

Polerowanie, czyszczenie pojazdów odkurzaczem piorącym.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Mszana (śląskie)

ASYSTENT BIUROWY - 997,4 PLN

PROGRAM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Katowice (śląskie)

KAFELKARZ/DOPOSAŻENIE/16/4844 - od 1 850 PLN

układanie glazury, biały montaż, szpachlowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Niemcz (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

STRZYŻENIE, KOLORYZACJA
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wolbórz (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace remontowo-porządkowe na terenach komunalnych gminy , pielęgnacja terenów zielonych, remonty budynków urzędu, układanie polbruku itp.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZ(KA) - do 925 PLN

utrzymywanie porządku w domach wspólnot mieszkaniowych a także zamiatanie chodników, w okresie jesienym grabienie liści, odśnieżanie - osiedla zamknięte
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Chorzów (śląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

pielegnacja krzewów, naozenei roślin, podlewanie roślin usuwaine chwastów
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Mikołajki Pomorskie (pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wykonywanie czynności biurowych pod nadzorem przydzielonego pracownika
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

OBRÓBKA ELEMENTÓW METALOWYCH, WYTWARZANIE GOTOWYCH WYTOCZONYCH WYROBÓW LUB ELEMENTÓW PODDAWANYCH DALSZEJ OBRÓBCE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA MASZYN ŚLUSARSKICH, MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ZAKŁADU POGRZEBOWEGO - od 1 850 PLN

-obsługa ceremonii pogrzebowej-transport zwłok-przygotowywanie ciała do pochówku
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 50+ - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż obuwia - obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK HOTELOWY - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru, załatwianie reklamacji, obsługa klienta i kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Legnica (dolnośląskie)

MALARZ - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gości w pizzerii
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Tarnów (małopolskie)

CIEŚLA-ZBROJARZ - od 2 000 PLN

Szalowanie i zbrojenie elementów konstrukcji budowlanych. Dojazd do miejsca pracy i przewóz narzędzi.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Płock (mazowieckie)

CUKIERNIK (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

Przygotowywanie ciast wg receptur, obróbka surowców, zarabianie ciast, wykrawanie i dekorowanie ciasteczek.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Libusza (małopolskie)

PŁYTKARZ - 1 850 - 3 000 PLN

Układanie płytek, wykonywanie posadzki cementowej, prace wykończeniowe. Praca na terenie powiatu nyskiego.
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Nysa (opolskie)

ANIMATOR CZASU WOLNEGO MŁODZIEŻY - 1 850 - 1 900 PLN

organizowanie i przeprowadzanie zajęćrekreacyjnych dla dzieci i młodzieży
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Oświęcim (małopolskie)

1. Sprzedaż towarów.2. Obsługa klienta.3. Utrzymanie porządku miejsca pracy.4. Układanie towarów na półki.5. Metkowanie towarów.6. Inne prace zlecone przez opiekuna.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Grabów (łódzkie)