Praca KASJER-SPRZEDAWCA Kowanówko kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2016-04-08

Lokalizacja: Kowanówko (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kowanówko, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kowanówko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 16.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Sądowa 5, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki

Ulica pracodawcy: Sądowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA-BARMAN - od 2 000 PLN

Naliczanie należności, obsługa klientów, przygotowywanie soków i napojów
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych
FHU"CENTRUM HANDLOWE"S.C.J.FURTAK,B.FURTAK-IDEC - 2017-02-03 - Gorzyce (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Wojbórz (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Sierpc (mazowieckie)

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH - od 1 900 PLN

Ręczne sortowanie surowców wtórnych(folia poprodukcyjna-prace pomocnicze-prowadzenie ewidencji raportów dziennych-współpraca z innymi pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Kolbuszowa (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. PROJEKTOWANIA I PROGRAMOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - od 8 900 PLN

Projektowanie i tworzenie złożonego oprogramowania na potrzeby biznesu, stosowanie najlepszych metod rozwoju oprogramowania w celu zapewnienia najwyższej jakości produktu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Kraków (małopolskie)

TYNKARZ - od 13 PLN

tynkowanie ręczne i maszynowe, wykonywanie gładzi
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Parcela-Obory (mazowieckie)

obsługa klienta, przyjmowanie i sprzedaż towarów, układanie asortymentu na regałach, wkładanie towaru do lad chłodniczych i zamrażarek wg dat przydatności, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy, metkowanie towaru;
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Nowe Świerczyny (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Produkcja mebli. Praca w godzinach 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Śrem (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 12 PLN

POMOC PRZY SZPACHLOWANIU I MALOWANIU - TYNKI WEWNĘTRZNE(ŚCIANY I SUFITY), TYNKI ZEWNĘTRZNE (ELEWACJA BUDYNKU, WEJŚCIA DO BUDYNKÓW), WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, DOŚWIADCZENIE BUDOWLANE W ZAKRESIE:POMOC PRZY SZPACHLOWANIU I MALOWANIU, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW; STAŻ PRACY 5 LAT, PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA; GODZINY PRACY: 08.00-16.00;
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

załadunek. rozładunek,składanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Głubczyce (opolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Krzeszowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Lipsko (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Sanok (podkarpackie)

ASYSTENT DZIAŁU TRANSPORTU - od 2 200 PLN

-prace biurowe-wprowadzenie zleceń-kontakt z kierowcami
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Mikołów (śląskie)

ASYSTENT - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg planu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Sobolew (mazowieckie)

MONTER ROWERÓW -PRACOWNIK PRODUKCJI - do 1 850 PLN

prace montazowe na produkcji rowerów
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Przasnysz (mazowieckie)

POZOSTALI KARTOGRAFOWIE I GEODECI - od 1 850 PLN

wykonywanie pomiarów geodezyjnych i opracowywanie tych pomiarów
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Misie (lubelskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów. Przyjęcie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Zagórów (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

zapoznanie się z organizacją pracy, szkolenie bhp, sprzątanie pomieszczeń. właściwe przychowywanie i uzywanie środków czystości, zgłaszanie awarii
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Barman
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

STAŻ/PO WER/- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż w handlu detalicznym i sprzedaż internetowa itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Częstochowa (śląskie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - 997,4 PLN

Monter wyrobów z drewna
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Motyczno (świętokrzyskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

opieka nad osobami starszymi, aktywizacja społeczna osób starszych, terapia zajęciowa, pomoc administracyjna.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Zbąszynek (lubuskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Naprawy samochodów, maszyn
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Łobżenica (wielkopolskie)

PRACOWNIK KAWIARNI - do 2 000 PLN

Obsługa klientów. Przygotowywanie napojów gorących, soków, ciastek, sałatek. Wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie, mile widziana książeczka sanepidu.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Mysłowice (śląskie)

PARKIECIARZ - od 2 000 PLN

usługi parkieciarskie
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Przeginia (małopolskie)