Praca KASJER (PRACOWNIK KSIĘGOWY) Lędziny kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER (PRACOWNIK KSIĘGOWY)

Wynagrodzenie: od 1 500 PLN

Zakres obowiązków: Rozliczanie gotówki, przyjmowanie i wypłacanie gotówki, dostarczanie gotówki do banku, odpowiedzialność materialna.

Data publikacji: 2016-01-12

Lokalizacja: Lędziny (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Lędziny, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Rozliczanie gotówki, przyjmowanie i wypłacanie gotówki, dostarczanie gotówki do banku, odpowiedzialność materialna.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER (PRACOWNIK KSIĘGOWY)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lędziny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bieruńsko-lędziński

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 500 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie lub wyższe, min. 2-letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w dziale księgowości, umiejętność obsługi programu FK, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdyscyplinowanie,

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 59

Profil działalności pracodawcy: oczyszczalnia ścieków

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy