Praca KASJER Olsztyn kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, wykładanie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 9,35 - 12,02 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: /h

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 9,35 - 12,02 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziana znajomość kasy fiskalnej, książeczka sanepid, otwartość, komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

Narutowicza 4, 10-581 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ankieta poszukującego pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Narutowicza

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU (HURTOWNIA KSIĄŻEK) - od 14 PLN

Komplementowanie zmówień. Pakowanie.
kontakt przez OHP - 2017-02-01 - Stryków (łódzkie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 3 600 PLN

CZYNNOŚCI PIELĘGNACYJNE, DBANIE O DOM, ZAKUPY
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - SEZON - od 1 850 PLN

POMOC KUCHENNA
kontakt przez OHP - 2016-06-14 - Sopot (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 400 PLN

Prace magazynowe z użyciem wózka widłowego.
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

KASJER - do 1 850 PLN

Wykształcenie min. zawodowe; wymagane doświadczenie zawodowe - warunek niezbędny; umiejętność obsługi kas fiskalnych; mile widziana obsługa lottomatu; książeczka sanepidu; trzy zmiany; cały etat z możliwością pracy na 1/2 etatu; miejsce pracy: Knurów (sklep ŻABKA)
BETI Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BEATA KOCISZEWSKA - 2016-03-30 - Knurów (śląskie)

HOSTESSA/ PROMOTOR - 11 - 13 PLN

Obsługa akcji promocyjnej (degustacja pieczywa)
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Brzeziny (świętokrzyskie)

PRACOWNIK HALI/MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

transportowanie towarów w hali sprzedażowej, kontrola terminu przydatności produktów, transportowanie palet z produktami (wysoki skład)
kontakt przez OHP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA DROBIU - od 10,73 PLN

prace związane z ubojem , rozbiorem drobiu, pakowaniem,konfekcjonowaniem mięs i wyrobów wędliniarskich
WORK UP Spółka z o.o. - 2016-03-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 15,81 PLN

zakładanie gumowych części na metalowe, formowanie części gumowych
kontakt przez OHP - 2016-07-29 - Częstochowa (śląskie)

KELNERKA - od 9 PLN

obsługa klientów,przyjmowanie zamówień, realizacja złożonych zamówień
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Wysokie Brodno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 14 PLN

zagregowanie i pakowanie odzieży, metkowanie, kompletowanie zamówień oraz przygotowanie paczek do wysyłki, pomoc przy załadunku towarów
kontakt przez OHP - 2017-03-16 - Gądki (wielkopolskie)

KOLPORTER ULOTEK - 25 - 50 PLN

Roznoszenie ulotek pod drzwi, na klamki, za wycieraczki pojazdów, do rąk przechodniów.
kontakt przez OHP - 2016-01-20 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, roznozsenie potraw wg jadłospisu dla pacjentów, dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym, czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn, zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACE POMOCNICZE W DRUKARNI - OD 16 ROKU ŻYCIA - od 12 PLN

pakowanie ulotek, prace magazynowe. Zlecenia w terminie 1.07-3.07, 7-10.07. Godziny: 11:00-19:00.
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Suchy Las (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W GASTRONOMII - od 8 PLN

obsługa lokalu fas- food
kontakt przez OHP - 2016-06-06 - Police (zachodniopomorskie)

ASYSTENT BIUROWY - od 1 400 PLN

prowadzenie biura, organizacja transportu, reserch w internecie
kontakt przez OHP - 2017-01-12 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 13 PLN

kontrola jakości kubków, kompletowanie asortymentu do kartonów, odkładanie gotowych kartonów na palety.
kontakt przez OHP - 2016-06-02 - Katowice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 600 EUR

Prowadzenie samochodu ciężarowego na dalekich trasach głównie na terenie Słowacji, okazjonalnie na dalekobieżnych trasach międzynarodowych. Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem przewożonych produktów.
kontakt przez OHP - 2017-03-30 - Słowacja (Słowacja)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 200 PLN

Wykonywanie prac mechanika związanych z naprawą silników spalinowych
kontakt przez OHP - 2017-02-14 - Wodzisław Śląski (śląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 8 PLN

mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i podłóg, sprzątanie powierzchni administracyjnych i technicznych, schodów, korytarzy,
kontakt przez OHP - 2016-08-09 - Oświęcim (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
Leszek Murawski Da Grasso - 2016-05-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

staranne i wydajne sortowanie folii przy taśmie sortowniczej
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Wielkie Rychnowo (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 2 800 PLN

CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z OPIEKĄ NAD OSOBĄ STARSZĄ
kontakt przez OHP - 2016-01-07 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

Przyjmowanie, wydawanie towaru; komplementacja na magazynie hurtowni
kontakt przez OHP - 2016-05-13 - Czeladź (śląskie)

KIEROWNIK OŚRODKA SZKOLENIA I WYCHOWANIA W OLEŚNIE - 2 000 - 3 300 PLN

kierowanie zespołem, kierowanie jednostką opiekuńczo-wychowawczą
kontakt przez OHP - 2017-02-15 - Olesno (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 10 PLN

Organizowanie zaopatrzenia, przyjmowanie dostaw towarów, pomoc klientom w tankowaniu
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Powroźnik (małopolskie)

SORTOWACZ - od 11 PLN

sortowanie
kontakt przez OHP - 2016-07-28 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KASJER - od 1 000 PLN

OBSŁUGA KLIENTA NA KASIE STACJONARNEJ I SAMOOBSŁUGOWEJ, DBAŁOŚĆ O PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY, DBAŁOŚĆ O EKSPOZYCJE TOWARÓW PRZYKASOWYCH, TOWAROWANIE, OBSŁUGA KLIENTA NA HALI SPRZEDAŻY
TESCO /Polska/ Sp. z o.o. - 2016-02-29 - Polkowice (dolnośląskie)