Praca KASJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę, dbanie o pozytywny wizerunek restauracji KFC, wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,56 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER

Data zakończenia pracy: 12.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Otwartość i komunikatywność, pozytywna energia i pomysłowość, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, wyznaczanie ambitnych celów, książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana na stanowisku pracy, współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PIEKARZ - 997,4 PLN

w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Krośnice (dolnośląskie)

1376U - KIEROWCA SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Radom (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Jodłów (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Wykonywanie zbrojeń, zacieranie tynków, pomoc w murowaniu, tynkowanie.2 lata doświadczenia.Znajomość j. rosyjskiego i ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Młodynie Dolne (mazowieckie)

OPIEKUN KLIENTA - od 15 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Indii, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami indyjskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

produkcja bram i ogrodzeń, prace ślusarsko - spawalnicze
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Andrychów (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 750 PLN

sprzątanie wyznaczonego obszaru
4Workers Przemysław Sztuczkowski - 2015-11-30 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

prace porządkowe, utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - od 1 000 PLN

Wykładanie towaru na półki sprawdzanie dat przydatności do spożycia towarów, przyjmowanie dostaw. Praca 100 godzin w miesiącu na dwie zmiany.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Brwinów (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 750 PLN

wykonywanie prac administracyjno-biurowych (GCP Koniecpol)
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Bargły (śląskie)

HANDLOWIEC - od 2 800 PLN

Przyjmowanie zamówień, wystawianie faktur, sprzedaż asortymentu firmy, dostarczenie towaru do klienta.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Paczków (opolskie)

BRUKARZ, OPERATOR MASZYNY DO UKŁADANIA KOSTKI BRUKOWEJ - od 12 PLN

brukarz, operator maszyny do układania kostki, ustawianie krawężników i układanie ręczne kostki, ściąganie plantu pod kostkę
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER (S) - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru od dostawców, wydawanie towaru odbiorcom, obsługa programu FPP-wypisywanie Fv, WZ, przesunięć MM-,MM+
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Tarnów (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI SUROWCA MLECZARSKIEGO - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń do obróbki surowca mleczarskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Rydułtowy (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 800 PLN

Rozładunek, załadunek towarów, przwożenie towaru do magazynu wózkiem, układanie towaru w magazynie na poszczególnych regałach według ustalonych kategorii.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Bochnia (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż odzieży.
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Kalisz (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

dobra organizacja pracy, rzetelność, terminowość,miejsce wykonywania pracy - Żnine-mail: rekrutacja (at) lipro.pl
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR POWIERZCHNI PŁASKICH - do 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Chorzele (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Uzupełnianie towaru, układanie zakupionych towarów, robienie cen oraz kodów towaru, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Borowa (podkarpackie)

przyjmowanie, wydawanie, układanie materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Biała Podlaska (lubelskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

Szkolenie z zakresu bhp i ppoż; zapoznanie ze strukturą organizacyjną zakładu; poszukiwanie dobrych i tanich mteriałów produkcyjnych;znajomość przepisów, sporządzanie umów,planowanie produkcji i zaopatrzenia,opracowywanie określonych planów produkcyjnych, koordynowanie realizacji okreslonych planów produkcyjnych;znajomość materiałów i srodków chemicznych stosowanych do pradoucji, opracowywanie zamówień na materiały produkcyjne, kontrola zgodności dostaw materiałów i opracowań, prowadzenie rejestru dostawców, aktualizacje cennika na materiały produkcyjne, egzekowanie od dostawców materiałów, atestów, certyfikatówkrt charakterystycznych na otrzymane materiały. Potwierdzanie faktur za zakupione materiały, prwadzenie rejestru przesyłwk za posrednictwem poczty
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łuków (lubelskie)

ASYSTENT/-KA KONTROLERA KOSZTÓW - od 2 500 PLN

obsługa finansowo- księgowa budowy trasy S-7
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ - KONSULTANT - od 3 000 PLN

rekrutacja pracowników, redagowanie ofert pracy, budowa i zarządzanie bazą kandydatów, obsługa administracyjna pracowników, kontakt z klientem ukraińskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Łódź (łódzkie)

PORTIER-DOZORCA (Z,N) - do 2 000 PLN

Portier-dozorca
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 3 600 - 4 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Warszawa (mazowieckie)