Praca KASJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta i kasy fiskalnej, rozliczanie środków płatniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 035 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER

Data zakończenia pracy: 01.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziana znaj. j. obcego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA IT SERVICE - od 10 000 PLN

kluczowe zadania product owner/service ownership: wparcie aplikacji HA i NON-HAzarządzanie planami rozwoju, znajomośc procesów biznesowych OONF, GURATON management, zarządzanie zadaniami w zespolechshore, wsparcie itcp, wsparcie L2/L3, odpowiedzialność za standardy szkoleń, certyfikacji ITIL, ocena dokumentcaji za zgodność ze standardamii jakością, wsparcie wdrożenia produkcji aplikacji, mentoring zespołów offshore
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Poznań (wielkopolskie)

POMOCNIK SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Występ (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace remontowe i modernizacyjne na drogach gminnych oraz w obiektach komunalnych, naprawa przepustów, czyszczenie rowów.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Wieprz (małopolskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

osługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

9U - ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Kolonia Lesiów (mazowieckie)

STARSZY SPECJALISTA PIONU OPERACYJNEGO - do 2 500 PLN

Realizacja działań związanych z prezentacją Gdańska i biura GOT podczas imprez promocyjnych i konferencji, udział w organizacji konferencji/ eventów, współtworzenie strategii promocyjnej GOT, współpraca z członkami GOT.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

obsługa maszyn i urządzeń budowlanych, sporządzanie i dostarczanie zapraw i betonu, wykonywanie wykopów równanie gruntów, czynnosci pomocnicze przy murowaniu, tynkowaniu, umiejętnosc oceny sytuacji na budowie wraz z użyciem sprzętu, wykonywanie czynnosci remontowo-budowlanych, wykonywanie drobnych prac przy posadzkach.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WÓZKA AKUMULATOROWEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie wózka akumulatorowego
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łódź (łódzkie)

WULKANIZATOR - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wulkanizator - magazynier / nabór staż powyżej 30 r. ż. RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Ksawerów (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

Zapoznanie ze strukturą zakładu,organizację i prace; wprowadzenie do systemu informatycznego faktur zakupu materiałów produkcyjnych i pomocniczych;prowadzenie ewidencji ilościowo- wartościowej materiałów; pofabrykatów i wyrobów; wystawianie faktur sprzedazy usług, matreiałów i odpadó; prowadzenie rozliczenia materiałowego produkcji i opracowywanie karty limitu materiałowego;udział w opracowaniu kalkulacji wyrobów w zakresie materiałów i cen; rozliczanie produkcji wykonywania obuwia na poszczególnych oddzialach; rozliczanie płacowych zadan produkcyjnych; udział w sporzadzaniu analiz i zestawień z rozliczeń produkcji i materiałów
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Łuków (lubelskie)

POZOSTALII KUCHARZE - od 1 500 PLN

Przygotowywanie potraw, zestawów, przekąsek, catering.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Częstochowa (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Porąbka Iwkowska (małopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 750 PLN

obsługa klienta, sprzedaż i układanie towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

wykonywanie zbrojenia i układanie w formach, czyszczenie, prostowanie, cięcie i gięcie prętów zbrojeniowych, wiązanie cęgami, kontrolowanie jakości wykonywanych czynności, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP. WYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe, rok doświadczenia, znajomość rysunku technicznego, umiejętność wiązania cęgami, prawo jazdy.Praca w delegacji (Poznań, Wrocław, Szczecin)
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Jarosław (podkarpackie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 200 PLN

wywóz pozostałości poprodukcyjnej z hali produkcyjnej w kontenerach
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Legnica (dolnośląskie)

LEKARZ WETERYNARII - od 1 850 PLN

-leczenie zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Wieliczka (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

obsługa centrali telefonicznej, prowadzenie dziennika korespondencji, przygotowywanie zebrań, gromadzenie i przechowywanie dokumentacji, pilnowanie umowionych spotkań, planowanie kolejnych spotkań
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

OBSŁUGA SPRZĘTU BIUROWEGO, SPORZADZANIE PISM
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Jarosław (podkarpackie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 2 000 PLN

Pomoc przy prowadzeniu postępowań scaleniowych. Wykonywanie czynności pomocniczych przy prowadzeniu zwrotów i rewindykacji nieruchomości przyjętych na właśność Skarbu Państwa z naruszeniem prawa i innych. Pomoc interesantom w przygotowaniu i wypełnieniu wszelkich wniosków składanych w wydziale geodezji. Informowanie interesantów wydziału o obiegu dokumentów i sposobie załatwiania spraw. Udzielanie wszelkiej pomocy współpracownikom w celu szybkiego i sprawnego załatwiania interesantów wydziału. Wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem korespondencji wydziału.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Włodawa (lubelskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - od 2 000 PLN

Montaż i demontaż stolarki budowlanej.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Jastkowice (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA - STAŻ - 997,4 PLN

PRACA NA TERENIE SZKOŁY, BIEŻĄCE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W KLASACH, POMIESZCZENIACH BIUROWYCH, NA KORYTARZACH SZKOŁY ORAZ W TOALETACH SZKOLNYCH
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

RECEPCJONISTA/ RECEPCJONISTKA - od 1 850 PLN

Praca w recepcji, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

prace związane ze spawaniem konstrukcji
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

GRAFIK ADOBE ILUSTRATOR(135PJ) - od 3 500 PLN

Projektowanie mebli i konstrukcji metalowych w programie Adobe Ilustrator.Praca pod okiem doświadczonej osoby.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Jatne (mazowieckie)