Praca KASJER KASJERKA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
przyjęcie i obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 050 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: na pełny eata , 1/2 3/4 5/8 proporcjonalnie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER KASJERKA

Data zakończenia pracy: 01.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Krotoszyce (dolnośląskie)

POZOSTALI TAPICERZY I POKREWNI - od 1 850 PLN

piankowanie szkieletów nabijanie guzików
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Polesie (łódzkie)

FRYZJER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Krosno (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Przedbórz (łódzkie)

RPO OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - 997,4 PLN

Staż EFS RPO dla osób powyżej 50 roku życia, nauka obsługi maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

-prace związane z bieżącym utrzymaniem budynku
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Sygneczów (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 3 500 PLN

Transport akcesorii meblowych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Strzałków (łódzkie)

MONTAŻYSTA (REF. ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż) - od 1 850 PLN

Montaż schodów, montaż drzwi
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Polanów (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY/WYTWÓRCA OPAKOWAŃ - od 1 850 PLN

obsługa maszyny - gilotyny
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Nowa Sól (lubuskie)

*MENADŻER DS. ROZWOJU (UZUPEŁNIENIE DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

koordynacja działań związanych z obsługą klienta, pozyskiwanie nowych klientów, wprowadzanie nowości, wdrażanie nowych rozwiązań, reklama marki, kontrola i rozwój promocji
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Lubin (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

pomoc przy sporządzaniu zakupów/towarów do produkcji oraz codzienne sporządzanie listy zakupów, zamawianie telefoniczne od firm, rozładunek i załadunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Piła (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW E-COMMERCE - 2 300 - 2 500 PLN

Zarządzanie sklepem internetowym, obsługa klienta, przygotowanie i wysyłka towaru.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Poznań (wielkopolskie)

ROBOTNIK PRZEŁADUNKOWY /SZTAPLARZ - do 2 500 PLN

Prace magazynowe. Załadunek, rozładunek.
kontakt przez PUP - 2016-08-13 - Gdańsk (pomorskie)

ZBROJARZ - od 2 250 PLN

Wykonywanie zbrojeń na budowie oraz stacjonarnie na hali. Umowa zlecenie 180-220 godzin w miesiącu.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - KASJER - do 1 850 PLN

osbługa klientawykładanie towaruprzyjmowanie towaruobsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Chorzów (śląskie)

PROJEKTANT UX - od 18 000 PLN

współpraca z zespołem menadżerów,programistów, projektantów UI specjalistaów UX,pomoc menadżerom produktów w ocenie kryteriów sukcesu i priorytetów skutecznego planu łączącego krótkoterminowe i długoterminowe doświadczenia,udział w procesach,które mają zapewnić ciągły wzrost w dziedzinie użyteczności a tym samym zadowolenia klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kraków (małopolskie)

SPAWACZ METODĄ MAG - od 1 850 PLN

Spawacz metodą MAG
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Brzeźnica (podkarpackie)

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Poznań (wielkopolskie)

SORTOWACZ CEBULI - od 1 850 PLN

Sortowanie i obieranie cebuli.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Perzyny (wielkopolskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Tylmanowa (małopolskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPOŻYWCZYM - 1 850 - 3 500 PLN

Praca przy obsłudze klienta na dziale spożywczym i mięsnym.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 300 PLN

Prowadzenie samochodu osobowego, dostaczenie pracowników agencji tymczasowej do właściwych miejsc pracy, delegacje krajowe i zagraniczne (Ukraina, Rosja).
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łódź (łódzkie)

ZBROJARZ - STARA WIEŚ - od 2 000 PLN

zbrojenie różnych elementów konstrukcji żelbetowych w pociągi, słupy, stropy żelbetowe, czytanie rysunków, praca od poniedziałku do soboty w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Stara Wieś (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

układanie towaru, utzrymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń : rolomatów, czytników, drukarek, do kodów kreskowych, etykietowanie, pakowanie wyrobów z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Makowisko (podkarpackie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Dziwiszów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Sporządzanie ewidencji czasu pracy kierowców. Kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Raszówka (dolnośląskie)

TAPICER - od 500 PLN

Tapicerowanie mebli, wykańczanie oraz dekorowanie wyrobów tapicerskich. Renowacja i konserwacja materiałów tapicerowanych. Praca wsród obcokrajowców - Ukraińcy.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Płock (mazowieckie)