Praca KASJER HANDLOWY-ZOBOWIAZANIE PO STAŻU Świecie nad Osą kontakt przez PUP

Świecie nad Osą, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY-ZOBOWIAZANIE PO STAŻU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świecie nad Osą

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grudziądzki

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie dla osoby bezrobotnej odbywającej staż w ramach umowy EFS PO WER

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.08.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 10,42 PLN

Przygotowywanie i sprzedaż produktów mcdonald's
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Kolbuszowa (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Odbiór towaru, sprzedaż i obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Jaworzno (śląskie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Lipówki (mazowieckie)

CZYSZCZĄCY FIGURY/OBIEKTY REKLAMOWE - od 1 850 PLN

czyszczenie figur/obiektów reklamowych ręcznie lub szlifierką (figur przeznaczonych do dalszej obróbki)
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Nowa Sól (lubuskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - do 1 850 PLN

magazynowanie towaru, przyjęcie - wydanie
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PROJEKTANT GRAFIKI - 997,4 PLN

Projektowanie kompozycji graficznych z zastosowaniem oprogramowania do obróbki grafiki kwektorowej, przygotowanie grafiki dla grafika komputerowego, optymalizacja grafik do ofert na stronie sklepu internetowego, pomoc w projektowaniu wyglądu sklepu intermetowego
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Gorlice (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Gościeradów Ukazowy (lubelskie)

KROJCZA-KRAWCOWA - od 1 850 PLN

szycie i precyzyjne wykrawanie pokrowców tapicerskich, obić oraz elementów meblowych z tkanin, materiałów skóropodobnych i skóry według ściśle określonego wzoru katalogowego, rozcinanie materiału na mniejsze odcinki (sekcje), przemieszczanie wykrojów do stanowisk ich kompletowania, dobór skór, rozplanowanie rozkroju i krojenie wyrobów ze skór naturalnych, sprawdzanie sprawności technicznej, regulowanie i konserwowanie obslugiwanych maszyn krojczych, informowanie mistrza o stwierdzonych nieprawidłowościach
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

INTROLIGATOR - 997,4 PLN

obsługa urządzeń, nadzór nad pracą maszyny, dokonywanie korekt ustawień, odbiór przygotowanego surowca, przygotowanie stanowiska pracy i materiału do obróbki.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - CENTRUM OBSŁUGI TELEFONICZNEJ - od 1 850 PLN

Udzielanie informacji telefonicznej o świadczonych przez firmę usługach przewozowych, zbieranie informacji handlowych, klasyfikowanie zebranych danych oraz wprowadzenie ich do komputera, promocja działalności firmy, zapisywanie osób do przewozu, wykonywanie zadań pośrednich związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Nysa (opolskie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - do 1 850 PLN

Przyjmowanie i realizacja zamówień internetowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Lubaczów (podkarpackie)

PRACOWNIK MYJNI - od 1 850 PLN

mycie ręczne pojazdów, sprzątanie wnetrz pojazdów, pranie dywanów
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Nowa Sól (lubuskie)

SAMODZIELNY SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 2 000 PLN

Analizowanie i monitorowanie rynku, budowanie bazy potencjalnych klientów, nawiązywanie relacji handlowych, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

FORMIERZ WYROBÓW Z KOMPOZYTÓW POLIMEROWYCH - od 1 850 PLN

formierz tworzyw sztucznych, formowanie , wtryskiwanie tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przygotowanie stoiska sklepu,obsługa klientow, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie ekspozycji towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Zgorzelec (dolnośląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 200 PLN

Obsługa wózków widłowych.Szczepianie felg taśmą.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Stalowa Wola (podkarpackie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

naprawy bieżące i powypadkowe
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Babice Nowe (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

Sprzedaż bezpośrednia, obsługa klientów, karmienie zwierząt, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, przygotowanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Płock (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

Pakowanie gotowych wyrobów, załadunek towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Łódź (łódzkie)

MASAŻYSTKA ST(POWER) - 997,4 PLN

wykonywanie masaży
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

Prowadzenie prezentacji oraz sprzedaży usług szkoleniowo - adaptacyjnych dla osób którzy posługują się językiem ukraińskim i językiem rosyjskim. doświadczenie zawodowe conajnmiej 6 miesięcy . Łatwość nawiązywania oraz utrzymywania kontaktów z klientami. Bardzo dobra znajomośc j. rosyjskiego oraz j. ukraińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Białobrzegi (mazowieckie)

POMOCNIK OPERATORA - od 1 750 PLN

pomocnik operatora
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Smoleń (zachodniopomorskie)

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Niechlów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - od 1 850 PLN

obsługa sklepu internetowego i sprzętu fotograficznego
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Poznań (wielkopolskie)