Praca KASJER HANDLOWY Bierzwnik kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER HANDLOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Kasjer handlowy

Data publikacji: 2016-04-07

Lokalizacja: Bierzwnik (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bierzwnik, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bierzwnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: choszczeński

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 19.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Dąbrowszczaków 13a, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: choszczeński

Gmina pracodawcy: Choszczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Choszczno

Ulica pracodawcy: Dąbrowszczaków

Numer budynku pracodawcy: 13a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

praca w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Świdnik (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa sekretariatu i podstawowych urządzeń tj. komputer, drukarka, skaner, ksero, fax Prowadzenie dokumentacji związkowej Archiwizacja dokumentówPrzygotowywanie imprez integracyjnych Protokołowanie posiedzeń Zarządu Redagowanie biuletynu informacyjnego
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Nowe Czarnowo (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 700 PLN

kontakt z klientami z Chin, zdobywanie nowych kontrahentów, przygotowywanie ofert handlowych, przygotowywanie umów w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

obsługa dokumentacji, prowadzenie akt sprawy
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Świdnik (lubelskie)

POWER:POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Staż z PO WER na ok. 4 miesiące dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: Sikorskiego 3MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU;do ustalenia z pracodawcąGODZ.PR.:7.30-15.30WYMAGANIA ORGANIZATORA:wykształcenie średmie, znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego, znajomość programu Excel
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STAŻ - TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

Staż od pon. do pt. w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

przyjmowanie wniosków z zakresu działalności sekcji;wprowadzanie danych i prowadzenie rejestrów w formie papierowej i elektronicznej przygotowywanie i wysyłka korespondencji zgodnie z instrukcją kancelaryjną
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Reguły (mazowieckie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie, wyższe lub w trakcie nauki; prawo jazdy kat. B mile widziane; bardzo dobra znajomość obsługi komputera, mile widzizna znajomość zagadnień technicznych, elektronicznych; zakres obowiązków: przygotowywanie pracowni szkoleniowych, sprzętu i samochodu na szkolenia wyjazdowe; wsparcie techniczne trenerów podczas szkoleń; opieka nad sprzętem; prace dodatkowe związane z obsługą szkoleń; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Gliwice (śląskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Ostrołęka (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Zakopane (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - STAŻYSTA - 997,4 PLN

Prace administracyjno - biurowe wykonywane na podstawie programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Łosice (mazowieckie)

LIDER ZESPOŁU - 8 000 - 20 000 PLN

koordynowanie prac zespołów projektowych, organizacja i kontrola realizacji etapów projektu w kontekście jego realizacji na czas i w zaplanowanym budżecie, kontakt z klientami spółki Luxoft Poland
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie pism, odbieranie telefonów, kompletowanie dokumentów niezbędnych dla kierowcyna przejazdy międzynarodowe.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Siedlce (mazowieckie)

HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż towaru, analiza i badanie rynku, realizacja umów i zamówień, pozyskiwanie do współpracy firmy w Chinach w Polsce, pozyskiwanie klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Rzgów (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji, układanie dokumentów, organizowanie pracy biura
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Kuchary (łódzkie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

przyjmowanie zleceń
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kuków (podlaskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

transport towarów w ruchu międzynarodowym, załadunek i rozładunek towarów, obsługa agregatu chłodniczego
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Ulan Mały (lubelskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

Zgodny z programem Stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Końskowola (lubelskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Recepcjonista
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Brzeg (opolskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Zgierz (łódzkie)

KONSULTANT DS. TŁUMACZEŃ I UBEZPIECZEŃ - do 1 900 PLN

Obsługa klienta, wystawianie wniosków ubezpieczeniowych, tłumaczenia.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Legnica (dolnośląskie)

Prowadzenie dziennika korespondencyjnego, podręcznych rejestrów, przyjmowanie i rozdzielanie dokumentacji, sporządzanie zestawień poczty, redagowanie i sporządzanie pism, archiwizowanie dokumnetów
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SEKRETARZ SĄDOWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

Przygotowywanie posiłków kuchni indyjskiej.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

STAŻ-POMOCNIK STOLARZA-243 - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Krzyków (opolskie)