Praca KASJER HANDLOWY (STAŻ) Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

GRAFIK KOMPUTEROWY - TECHNOLOG - od 2 000 PLN

Tworzenie projektów graficznych oraz ich realizacja. Podstawowym wytworem są różnorodne elementy graficzne potrzebne do skompilowania projektu multimedialnego. W zakres obowiązków grafika komputerowego multimediów wchodzi stworzenie koncepcji graficznych poszczególnych elementów na podstawie założeń projektu.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ROŚLINNEJ - od 2 000 PLN

obsluga i prowadzenie roślin, czynności pielęgnacyjne, przygotowanie do uprawy, pakowanie, zbiory oraz wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Mława (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 860 PLN

prace mechaniczne, naprawa, konserwacja
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Żarki (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

wg zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Głosków (mazowieckie)

POMOC MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

prace ręczne przy załadunku i rozładunku, sortowanie, pakowanie, układanie worków i kartonów na paletach, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kłecko (wielkopolskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 500 PLN

Jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ/POMOC KUCHARZA - od 1 850 PLN

Sporządzanie posiłków (typ kuchnia polska - obiady, zupa, II dania, sałatki, kanapki, zapiekanki, hot-dog, hamburger. Dbanie o stanowisko pracy i sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

NAUCZYCIEL INFORMATYKI - od 22,2 PLN

Nauczyciel informatyki w gimnazjum i szkole podstawowej
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Wierzbie (opolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 950 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Chin, obsługa poczty w języku chińskim, dbanie o relacje z klientami, ścisła współpraca i wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA (NR 2459)/PHU MAJKA - SKLEP ŻABKA - 997,4 PLN

staż w Sklepie Żabka w Inowrocławiu przy ul. Lpowej 51
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Jaworzno (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

roboty gospodarcze na terenie miasta, utrzymanie czystości na ulicach i chodnikach
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami, budowanie wizerunku firmy na rynku, tworzenie kampanii sprzedażowych i prpmocyjnych, pozyskiwanie nowych klientów dla firmy, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy, budowanie bazy klientów, realizowanie planów sprzedazowych, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów handlowych z klientami, udział w targach branżowych, przygotowywanie raportów z wykonywanych działań, analizowanie działań konkurencji w celu udoskonalenia oferty handlowej
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 914 PLN

Prace produkcyjne, montaż elementów RTV AGD i elementów motoryzacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Bychawa (lubelskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 13 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Indii, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami indyjskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ZBROJARZ-BETONIARZ - od 3 000 PLN

Praca polega na wykonaniu zbrojenia według rysunku, czytaniu rysunku technicznego budowlanego budynku mieszkaniowych i przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

staż na ww. stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Police (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 900 PLN

sprzedaż produktów, informowanie o produktach, obsługa poczty elektronicznej
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR ŁADOWARKI, KOPARKO - ŁADOWARKI - od 2 000 PLN

obsługa ładowarki, koparko - ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Miejska Górka (wielkopolskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

szycie kompletów obiciowych
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Ruda Śląska (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Augustów (podlaskie)

SPAWACZ 141 - od 3 500 PLN

Spawanie rurociągów
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Bełchatów (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Sierpc (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Wykonywanie wykopów pod instalację elektryczną ,wodną.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Grzybno (pomorskie)

INSEMINATOR DROBIU - od 1 850 PLN

wyk. zawodowe, osoba z doświadczeniem na wskazanym stanowisku, inseminacja drobiu, brak przeciwskazań zdrowotnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Janków Przygodzki (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - 3 500 - 5 500 PLN

rozliczanie pełnej księgowościw spółkach, VAT, koszty produkcji, podatek dochodowy, obsługa płac
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)