Praca KASJER HANDLOWY - SPRZEDAWCA Myślibórz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Myślibórz, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
obsłuiga kasy fiskalnej, obsługa klienta, zamawianie towarów, układanie towarów na półkach, sprzedaz artykułów na wydzielonych dzialach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Myślibórz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myśliborski

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 21.11.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0:
Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Spokojna 22, 74-300 Myślibórz, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: myśliborski

Gmina pracodawcy: Myślibórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Myślibórz

Ulica pracodawcy: Spokojna

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy