Praca KASJER HANDLOWY-SPRZEDAWCA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca w zawodzie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY-SPRZEDAWCA

Data zakończenia pracy: 01.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Ławy (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Szczepocice Prywatne (łódzkie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW REKLAMY I MARKETINGU - od 2 060 PLN

tworzenie strony internetowej, reklama w internecie
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Wolbrom (małopolskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY/DOPOSAŻENIE/16/7709 - od 1 850 PLN

utrzymywanie porządku na terenie restauracji dokonywanie drobnych napraw
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Żołędowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie środków i materiałówprowadzenie dokumentacjiudział w inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Ustroń (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Oleszno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

dbanie o budynki firmy oraz o plac
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻ/PO WER/ - SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY I PROMOCJI GMINY - 997,4 PLN

ustalanie treści reklamowych
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Santok (lubuskie)

INSPEKTOR - 997,4 PLN

praca administracyjno - biurowa
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SZATNIARZ - od 925 PLN

Praca w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca w branży odzieżowej; obsługa klientów; rozpakowywanie towaru; metkowanie; obsługa kasy fiskalnej. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Kępno (wielkopolskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

włączanie i wyłączanie maszyny szwalniczej, zakładanie igieł, przewlekanie nitek przez elementy podające, kontrolowanie i regulowanie parametrów ściegu, wykonywanie czynności określonych podziałem pracy, wykownywanie szwów łączących elementy wyrobów, wykonywanie różnego rodzaju kieszeni, swzycie drobnych elementów, wszywanie i naszywanie elementów, zdobień, suwaków, pikowanie, haftowanie, odszywanie, lamowanie, stębnowanie krawędzi, podwijanie lub podszywanie, itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie, czesanie, modelowanie koloryzacja włosów
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Gorysze (mazowieckie)

MALARZ -GLAZURNIK - 997,4 PLN

malowanie pomieszczeń,układanie płytek,wykonywanie drobnych prac murarsko-tynkarskich
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Chrzanów (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

weryfikacja dokumentówpod względem formalnym oraz rachunkowym, odpowiednia archiwizacja dowodów księgowych, sprawny obieg informacji pomiędzy biurem a księgową, kontakt z klientami w sprawie faktur i płatności,wystawianie dokumentów, wprowadzanie danych do systemu komputerowo księgowego
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Budziska (mazowieckie)

SALOWA - od 1 850 PLN

utrzymywanie czystości oddziału oraz pomoc w obsłudze chorych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Warszawa (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Stylizacja paznokci, zabiegi upiększające na twarz, szyję, dekolt, pedicure, henna brwi i rzęs z regulacją
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wojkowice (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń do produkcji opakowań
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prace biurowe, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Grójec (mazowieckie)

LOGISTYK - od 4 200 PLN

kontrola obiegu dokumentów zaopatrzeniowych, opracowywanie raportów, kontrola wysyłek i dostaw, śledzenie przewozów, współpraca z podwykonawcami i operatorami logistycznymi m.in. z Indii oraz innych krajów Azji
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - STAŻ - 997,4 PLN

przyjmowanie dostaw towaru, przygotownaie towaru do psrzedaży, kontrola jakości towaru, obsluga klienta, dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończeniu pracy, obsługa kasy fiskalnej, obsługa programu magazynowo-sprzedażowego, obsługa krajalnocy do wędlin, składanie zamówień do dostawców
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Alwernia (małopolskie)

SPRZEDAŻ ODZIEŻY, OBSŁUGA KASY, EKSPOZYCJA TOWARU
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Ziębice (dolnośląskie)

LEKARZ WETERYNARII (WYPOS/DOPOS ST. PRACY) - od 1 850 PLN

znieczulenia ogólne, zabiegi chirurgiczne, opieka neonatologiczna.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

ASYSTENT SPRZEDAŻY (STAŻ) - 997,4 PLN

Asystent sprzedaży (staż)
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Tychy (śląskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

sprzedaż produktów przez internet, tworzenie ofert produktowych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 11 PLN

Obsługa magazynu wysyłkowego (logistyka), ładowanie kartonów na palety i palet na kontenery.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Nysa (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed