Praca KASJER HANDLOWY-SPRZEDAWCA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca w zawodzie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY-SPRZEDAWCA

Data zakończenia pracy: 01.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach, wokół budynku i na magazynie, odśnieżanie i zamiatanie ścieżek, tarasów i podjazdów, pielęgnacja zieleni na terenie nieruchomości, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego do pracy, wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, pomoc w załadunku i rozładunku towarów, malowanie ogrodzeń i wnętrza budynku, pomoc w bieżącej obsłudze klientów.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Jodłówka (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Międzychód (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

układanie papy, aplikacja papy termozgrzewalnej, przygotowanie betonu
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Beleń (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

obsługa magazynu mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kępno (wielkopolskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

przygotowywanie ofert handlowych i zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji handlowych, sporzadzanie i zawieranie umów handlowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Przemyśl (podkarpackie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 500 PLN

wizualizacje architektoniczne
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OGRODNICZO-BUDOWLANY - do 462,5 PLN

Prace budowlane. Wykończenia przy budowie dróg. Prace porządkowo-ogrodnicze. Karczowanie, konserwacja terenów zielonych. Wykształcenie podstawowe. Doświadczenie zawodowe 2 lata. Uprawnienia na sprzęt budowlany koparki.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Marki (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Recepcjonista
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Rudki (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- zapoznanie się z ustawowymi zadaniami i zasadami oraz strukturą ARR- otwieranie przesyłek przychodzacych- przygotowywanie dokumentów do wysyłki- wprowadzanie danych do systemu informatycznego- prowadzenie i archiwizacja dokumentów- wykonywanie innychczynności wynikających z realizacji machanizmów wspólnej polityki rolnej lub zadań przewidzianych odrębnymi przepisami w ramach oddziału
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DZIENNIKARZ - od 2 000 PLN

zgodnie zx ofertą
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Bytów (pomorskie)

SPECJALISTA TEKSTYLNY - SĘKOCIN STARY - od 2 000 PLN

umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych, dobra znajomość tkanin i dzianin z Dalekiego Wschodu, praca od poniedziałku do soboty w godz. 9-17
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Sękocin Stary (mazowieckie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

Drobne prace konserwacyjne i porządkowe
kontakt przez PUP - 2014-06-27 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KADR - do 1 850 PLN

Prowadzenie spraw kadrowych, naliczanie wynagrodzeń.
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Malinie (podkarpackie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 000 PLN

przygotowywanie materiału do produkcji, odbiór materiału, układanie desek
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Radowo Małe (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIURA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

Przygotowywanie projektów postanowień i decyzji w sprawie zgłoszeń budowy obiektów budowlanych i wykonywania robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę, przygotowywanie korespondencji dla spraw prowadzonych przez wydział, wykonywanie innych czynności w wydziale, zleconych przez opiekuna.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Zakopane (małopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

przywożenie osób na stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Poznań (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 500 PLN

Zawieranie umów, sprzedaż telefonów i innych produktów rolniczych;sala G
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Macoszyn Duży (lubelskie)

MURARZ K/M - od 15,5 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK CIEŚLI - od 2 000 PLN

wykonywanie prac pomocniczych przy konstrukcjach drewnianych do szalunków i stemplowań
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Mława (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półki, utrzymywanie porządku na terenie sklepu
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Kije (lubuskie)

CIEŚLA - od 1 200 PLN

prace stolarskie przy budowach i wykończeniach domów, wykonywanie konstrukcji dachowych
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOC KUCHARZA - do 1 000 PLN

przygotowywanie posiłków z menu lokalu,dbanie o czystość miejsca pracy,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

HYDRAULIK - od 2 500 PLN

praca w zawodzie
JACEK SMOLEŃ UNI-BUD - 2016-08-08 - Kraków (małopolskie)

649U GLAZURNIK - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Kacprowice (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER (Z) - do 1 850 PLN

Magazynier w branży budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Tarnów (małopolskie)