Praca KASJER/DĘBICA Dębica kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
kasowa obsługa klientów, operacje gotówkowe, bezgotówkowe, realizacja procesów reklamowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850.00 zł brutto + premie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER/DĘBICA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kasowym (nie wymagane)- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego- wykształcenie min. zawodowe- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane, nie wymagane)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Dębica

Brzegowa 42, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: Brzegowa

Numer budynku pracodawcy: 42

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Dębica

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy