Praca KASJER BANKOWY Ustroń Bank Spółdzielczy w Ustroniu

Daszyńskiego 10a, 43-450 Ustroń, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa transakcji w bankuobsługa klienta w banku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca pon.-pt. 7.45-15.45,9.15-17.15

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER BANKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ustroń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ustroń

Zawód: kasjer bankowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kasjer bankowy (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Kurs kasjera bankowego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dobra obsługa komputera

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Bank Spółdzielczy w Ustroniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: C.V.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Ustroń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ustroń

Ulica pracodawcy: Daszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 10a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer bankowy